Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
 81/130 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, ha erős a stílusom, nem szeretném ha úgy éreznéd, hogy alázlak. Tehát elnézést.

Én levelezőre jártam és igen rugalmasak voltak, ha nem volt jó a vizsgaidőpont, adtak másikat.

Nem keverem a banki tulajdont a sajáttal, és egyébként nekem sincs saját lakásom, albérletben élek én is. Épp ezért van az, hogy nem vállalok gyereket. Mert még nem adottak a feltételek.

2014. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező azért ha alaki ilyen az nem egyik napról a másikra derül ki róla.

Bezzeganyás cikk meg egy nagy baromság. Tipikus választ gyűjtő semmit nem érő írás.

2014. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/130 anonim ***** válasza:
58%
28 vagyok egyébként
2014. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/130 A kérdező kommentje:

a 66%-os csak sértegetni tud, közben fogalma sincs az életről, miközben dicskszik a diplomáival, de számolni nem tud. +30 e ft családi adókedvezmény és társai.......

képzelem milyen diplomád van neked is.


anyámhoz nem tudunk költözni egyáltalán. ez mint írtam, egy másik dolog. de ott a tulajdoni részem plusz egy 5 milliós telek fele. de nem perlem, had élvezze, amíg él.

2014. ápr. 19. 14:13
 85/130 A kérdező kommentje:

mert én 32 év alatt annyit értem el, amit írtam. ez van, és igen, szerettünk volna gyereket én is, anya szerettem volna lenni. először egyet, majd dejó lenne kistesó, imádom az anyaságot. a 3. babánál épp nagyon jó állása volt, ez is lett a vesztünk, közel 500 e ft/hó, ekkor szállt el. és igen, CSAK ONNANTÓL változott, előtte minta férj, minta apa volt. van ilyen is.

és jelen pillanatban is jól élünk, csak nem egyedüli gyerektervezésre vállaltuk közösen a gyerekeket. ezt akkor is megbeszéltük. pont a színvonal miatt fontos, hogy maradjon a jelenlegihez hasonló élet, mert így mindent meg tudunk nekik adni. jó, lehet, hogy lakást nem kap mindegyik jelen helyzet szerint, de egyelőre nagyon jó helyzetben vannak, nem kell őket sajnálni.

2014. ápr. 19. 14:18
 86/130 A kérdező kommentje:
vannak a huszonéves riherongyok, akik csak pusztán a pénzre hajtanak, pénzes manus kell nekik. hát az én férjem nem tud ellenállni az ilyen csinos tiniknek. és elszállt, hogy buknak rá a csinosabbnál csinosabb huszonévesek. velük soha nem tudnék versenyezni, főleg kinézetre nem. és 3 gyerek azért tényleg fárasztó, tényleg mennyivel jobb szórakozás egy jót kefélni egy nyugis, csöndes lakásban egy kis bimbószállal. hát nem????!!!!!
2014. ápr. 19. 14:20
 87/130 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj,én kérdeztem a + 30.000-et,lehet hülyeség volt,nem értek hozzá.Nem kijelentettem,kérdeztem,előtte meg pont védtelek,és kiálltam érted,szóval nem tudom mi bajod van.
2014. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/130 A kérdező kommentje:
bocs, azt hittem a mostani 66%-os , aki folyamatosan sérteget, hogy diploma nélkül egy senki vagyok, felelőtlen szaporulatot létrehozó senki. azt hittem ő írta azt is.
2014. ápr. 19. 14:23
 89/130 anonim ***** válasza:
83%
Nem,ketten,vagy többen vagyunk akkor 66%-ok.Nekem nincs is diplomám...
2014. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/130 anonim ***** válasza:
26%

Sajnálom, hogy így érzed, nem akartalak sértegetni. Egyszerűen elmondtam, hogy szerintem elbasztad.

Ezzel nem vagy egyedül, ahogy mindenki más is, én is basztam már el dolgokat. No de megyek innen, hogy ne érezd magad sértegetve meg megalázva.


Remélem jóra fordulnak a dolgaid, sok sikert kívánok!

2014. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!