Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/130 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Mindketten külön utakon. Jelenleg sem dolgozik, több, mint egy hónapja pénzt sem hozott.....

Lefogytam 58kg-ra, edzek nap, mint nap. Mert ugye alázott, hogy milyen kövér disznó vagyok. Hát már vagy a 3. nő, akivel lebukik hízott koca, képzeljétek. A legutóbbi 130kg és legalább 50 évesnek néz ki. Neki mindent szabad, a félred ugás semmiség szerinte. Viszont elmentem életemben először vasárnap strandra úgy, hogy csak kimentem az ajtón. Hát tudjátok, amire hazamentem én voltam a legundorítóbb kur va, mindennek elhordott és hogy mit képzelek , hogy a gyerekeket pár órára rá hagyom. Szóval neki mindent szabad, énmeg vagyok az ingyen cselédje. Elmúlt, nem szeretem, a papírokat pusztán pénz hiányába nem adtam be, de már mint a lelkemben, szívemben, mind teljesen elkülönültünk. Külön szobába van, ha itthon van, bár délután elmegy, reggel jön haza. Röviden: vége, de felelősséget, kötelességet nemigazán érez a gyerekei iránt, nem dolgozik, pénzt nem hoz és nem is tesz semmit, hogy ez ne így legyen. Remélem a Jó Istentől visszakapja amit velem/velünk tett/tesz.

2014. júl. 21. 23:48
 122/130 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2015. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/130 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagytok kérdező,jutottatok már azóta valamire?
2015. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/130 A kérdező kommentje:
pont egy év telt el a kérdésem kiírásától. 39 éves vagyok. fél éve beadva a válókereset, ügyvédet fogadtam, semmit nem intézett még a bíróság. épp ebben a hónapban fizetett először gyerektartást vagy mit, 46 e ft-ot utalt. szeptember végén kiraktam a bérelt lakásunkból. én november óta dolgozom. kb ennyi röviden.
2015. ápr. 9. 00:20
 125/130 A kérdező kommentje:
ja és 53kg vagyok
2015. ápr. 9. 00:21
 126/130 A kérdező kommentje:
6kor már ovi/bölcsiben a gyerekek, én 18 után érek haza, anyukám segít hazahozni a gyerekeket, egyéb segítségem nincs, teljesen egyedül tartom fent az életünket, a lakást, gyerekeket, magamat.
2015. ápr. 9. 00:23
 127/130 anonim ***** válasza:
100%
át le a kalappal előtted,biztos nagyon nehéz lehet,de örülök,hogy sikerült munkát találni."Apuka" meg szégyelheti magát.
2015. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/130 A kérdező kommentje:
Igen, elképesztően nehéz! De így jobb lesz nekünk, hosszútávon mindenképpen. Csak bírjam csinálni, JÓISTEN remélem segít benne!
2015. ápr. 9. 18:40
 129/130 anonim válasza:
100%
Szia! Most olvastam végig a "történetet". Gratulálok anyuka! Inspiráló, hogy egy évvel a történtek után egészen más nő írt, hogy mi lett veletek! A jég hátán is! Határozottan. :) Azóta ismét eltelt pár év. Lehet tudni, hogy alakultak a dolgok? Mit dolgozol? Gyerekek? Apuka? Új pár esetleg? Köszi
2020. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/130 anonim ***** válasza:
100%
Èn is végigolvastam az egész sztorit és nagyon szeretném tudni, hogy mi történt, hogy vagytok! Remélem minden a legnagyobb rendben!
2020. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!