Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 anonim ***** válasza:
87%

És Te arra készülsz ebben a helyzetben, hogy falazz neki, hogy illegálisan dolgozhasson? Mért nem szólsz a hatóságoknak, hogy illegálisan dolgozik?....

Tartás elmulasztása pedig bűncselekmény, simán indítanak ellene büntetőpert is, hogy tartás elmulasztása céljából szerez illegális jövedelmet... börtönbüntetés jár érte.

szerezz bizonyítékokat erről és fenyegesd meg vele őt.

2014. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/130 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó egyéni bejelentéssel nem foglalkozik NAV
2014. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/130 anonim ***** válasza:
70%
52: Az lenne a baj, ha foglalkozna, ugyanis az említett 2 jogsértésből egyik se a NAV-ra tartozik.
2014. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/130 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj vele megegyezni, hogy a lakbért fizesse legalább vagy valami, ha nem hajnaladó, én mennék bíróságra! Van bizonyíték arra, hogy többet keres? Bankszámlakivonat akármi??
2014. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 anonim ***** válasza:
0%
Ez az pereljük be a másikat, ez nagyon megy a magyaroknak, királyak vagytok. Undorító. Ha már illegálisan kéne dolgoznia abból nem az következik hgoy egy fityingje sincs? akkor hova fizessen? De igazatok van, juttassuk börtönbe, a börtönök több támogatást kapnak mint a kórházak, az ingyen kaja mellett még konditerem is van.
2014. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/130 anonim ***** válasza:
87%

Kedves előző,nem olvastad? Apuka több 100.000-et keres feketén.De a gyerekeinek nem adna normális gyerektartást? Akkor milyen apa az ilyen? Nehogy már az anyuka legyen a hibás.

Tudod az én párom mit mondott mikor azt mondtam elhagyom? (megcsalt) hogy leveteti a fizetését papíron minimálbérre,hogy alig kelljen gyerek tartást fizetnie.É a legtöbb pasi ilyen görény.Én mondjuk rögtön megmondtam,hogy azonnal feljelentem,de még az állásából is kirugatom.

Ugyanezt tanácsolom a kérdezőnek is.Ha apuka jóval többet keres mint papíron,akkor vagy fizessen tisztességesen,vagy jelentsd az illetékes szerveknél.És ezt közöld jó előre vele.

Lehet itt tanácsokat osztogatni,de az igazság az,hogy 0 segítséggel,3 kis gyerekkel esélyed nincsen normális munkát találni.


Amúgy ha GYET-re mennél,arra nem jár a családi adókedvezmény? Csak mert az +30.000-et jelentene.

2014. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 anonim ***** válasza:
84%

NA akkor mondok még valamit, ha már le lettem romagyűlölőzve.


Gyöngyösön a munkahelyemnél, épp az erkélyen beszélgettem az egyik haverommal, mikor a járdán két cigányasszony ment, nem voltak öregek, sőt, 30 évesek ha voltak még annyi se. Beszélgettek, az egyik nő fogta a kisgyereke kezét, a másik nő egy kiskölyköt vitt a karjában, közben terhes is volt, a tetejébe pedig ott kullogott mögötte még egy gyerek, de valami észveszejtő nagy zombiüzemmódban, mint aki nem lett volna tudatánál.

A terhes nő csak ennyi mondott a másiknak, "Hehe, nekem előbb meglesz az 5. gyerek mint neked"


Kérdem én is hol itt az igazság?


Sajnálom kérdező hgoy így jártál komolyan, remélem sikerül egy minimum szintet elérni, hogy a gyerekeket iskoláztasd és el tudd tartani. Talán a végzettségedbe kapaszkodva tudnál egy munkahelyet keresni. Hidd el amit fentebb ajánlottak takarítói állásokat az se egy sétagalopp, estére úgy mész haza a gyerekekhez mint a mosott sz.r. Persze nem azt mondom hogy ne csináld, elvégre kell a pénz, de próbálj meg minél több dolognak utánajárni. Valaki napszámba megy dolgozni, az is keres valamennyit, semmi sem egyszerű. Kéne valaki aki tudna segíteni neked, egy rokon, vagy egy jó barát, valaki csak akad. :/

2014. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/130 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, én a helyedben multiknál keresnék állást, mert ők aránylag jól fizetnek, és sok helyen rugalmas a munkaidő és nagyon családbarát a cég. Én is multinál dolgozom, bár nekem nincs gyerekem, de sok kisgyerekes anyukát látok, akik bejönnek 8-ra, elmennek 4 körül a gyerekért, és este befejezik a munkát. A legtöbb pozícióban nincs ebből probléma. Persze angolul sok helyen nem árt tudni, de jó páran csak makogni tudnak. Szerintem állj rá az angolra még pár hónapig, aztán kezdj el multiknál nézelődni, pénzügyes múlttal nem lesz nehéz állást találni. Ha pedig gyerekfelügyeletre lenne szükséged ajánlanám az anyukámat, aki állást keres és szívesen gondozna gyerekeket vagy időseket.. :)
2014. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 anonim ***** válasza:
77%

Kaptál itt már mindent így én inkább másra reagálnák.. írtad,hogy a nyelv nem igazán megy,hát egy nyelvtanfolyamnak szép ára van...munkát viszont könnyebb találni.Én innen vadásztam tanfolyamot magamnak és nem került sok pénzembe :

[link]

2014. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/130 anonim ***** válasza:
21%

Kedves előző,nem olvastad? Apuka több 100.000-et keres feketén.De a gyerekeinek nem adna normális gyerektartást? Akkor milyen apa az ilyen? Nehogy már az anyuka legyen a hibás.

Tudod az én párom mit mondott mikor azt mondtam elhagyom? (megcsalt) hogy leveteti a fizetését papíron minimálbérre,hogy alig kelljen gyerek tartást fizetnie.É a legtöbb pasi ilyen görény.Én mondjuk rögtön megmondtam,hogy azonnal feljelentem,de még az állásából is kirugatom.



Hallod luxusvillát veszek abból a 100 ezerből. Rengeteg pénz tényleg. Jelentgessél. Ezt a választ is pontozd le, beperelni úgy se tudsz.

2014. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!