Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Exfeleség "bosszúhadjárata"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exfeleség "bosszúhadjárata"?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért próbál rendszeresen kibabrálni velünk? A válást annó ő kezdeményezte. Váláskor megkapta amit kért, gyerektartás is fizetve van rendesen. Akkor miért piszkálódik? Rendszeresen "elfelejti" ami meg lett beszélve. Sajnos ez már a gyerek rovására is megy. :( Hergeli ellenünk, és eljátsza előtte hétvégén, hogy megyünk (felöltözteti), pedig nem is a mi hétvégénk van. A gyerkőcnek meg persze az jön le, hogy otthagytuk. :(

Ez miért jó? Van párkapcsolata, miért nem azzal törődik? 26/l


2010. jan. 12. 11:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Nyakig benne vagyok egy ilyen mocskosságba mint te.Bíróság,ítéletek szopás! Ha érdekel privibe megírom neked a tőrténetemet.
2010. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Üdv Sorstárs!

Hallgatom szívessen! :)

Hátha tudunk egymásnak jó ötletet adni!

2010. jan. 16. 10:14
 23/43 anonim ***** válasza:
Sorstárs d.u megírom neked,elég hosszú lesz ezért írom d.u.Biztos kapsz használható infót!
2010. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Sorstárs nincs meg a privid! Hogy írjak?
2010. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én nagyon együtt tudok veled érezni.A férjem 12 éve vált el,és még mindig csinálja a volt felesége a balhékat.Először csak előételként gusztustalan dolgokat művelt.pl télen tavaszi kabátba küldte el a gyereket,és vászoncipőbe,pedig tudta,hogy kirándulni járunk.Így minden második hétvégén kapott télikabátot és csizmát.3 napra váltóruha nélkül jött a kislány,kénytelenek voltunk neki zoknit,bugyit stb vásárolni.( ruhákat és játékot is vásároltunk neki a gyerektartás mellet,ezért nem is értettük miért kell ezeket csinálnia.)Én egy idő után meguntam és amit vettünk neki,már nem engedtem hazavinni,hanem nálunk maradt és amikor legközelebb jött nem kellett megint vásárolni.Mikor megszületett a közös gyerekünk,akkor jött a főétel.Mentünk a gyerekért a megbeszélt időpontba és nem voltak otthon, vagy egyszerűen azt mondta nem vihetjük el.A rendőrség segítségét kellett kérnünk,de ez a gyereket is megviselte.

Próbálta a férjem szép szóval megértetni vele,hogy a kislányt teszi tönkre,de nem érdekelte.Jelenleg ott tartunk,hogy a párom már telefonon se tarthatja vele a kapcsolatot,és annyira ellene nevelte a gyereket,hogy szinte csak feleslegesen fektetjük az energiánkat az egészbe.Fizetjük a gyerektartást,és a gyerekről nem tudhatunk semmit.Onnan tudjuk,hogy mikor ment kudarcba az éppen aktuális kapcsolata,amikor csenget a postás és hozza a férjemnek a rendőrségi idézést.Ugyanis olyankor feljelenti,hogy nem fizet annyit,amennyit ő gondol.Na ez a desszert.De minek is fizetnénk többet a megállapítottnál,és minek támogassuk jobban a gyereket,ha még azt se tudjuk hol lakik,melyik iskolába jár.Már bejártuk a gyámügyet,de mindenhol a gyereket szadiznák lelkileg,és nem tudjuk mennyire érné meg ez az egész.Egyenlőre abban reménykedünk,majd ha a gyerek nagyobb lesz (most 13),talán tud a férjem vele beszélni.Azért is vagyunk rossz helyzetbe,mert mi az anyjával szemben azt is figyelembe vesszük,hogy ne beszéljünk a drága mama ellen.Ő neveli,vele tölti a mindennapjait, nem szeretnénk ha felborulna a gyerkőc lelki egyensúlya.Elég agresszív az anyja,nem igazán lenne jó,ha rajta töltené ki,ha kiderülne a gyerek számára is az igazság.Szóval egyenlőre hallgatunk,fizetünk,várunk.

2010. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Részvétem!

A ruha mizéria nálunk is megvolt. Télen sportcipő, nyáron vastag Geox, mondván az szellőzik. A ruha vásárlás nálunk is megvolt. Mai napig a legvackabbakat adja rá: szakadt farmer, csuklóig érő pulcsi, stb.

Mi sem engedjük hazavinni a játékokat és a ruhákat, amiért persze elkezdte magyarázni a gyereknek, hogy mi milyen önzőek vagyunk. Szerencsére megértettük a gyerkőccel, hogy azért nem engedjük hazavinni mert otthon eltűnik. Sajnos tényleg "eltűntek" a hazavitt holmik. :(

Legutóbb eljátszotta a gyerek előtt, hogy nem megyünk érte hétvégén. Felöltöztette a gyereket, majd elkezdte hivogatni a férjem, hogy hol vagyunk már...pedig nem is a mi hétvégénk volt.

A legdurvább az volt, mikor úgy engedte el hozzánk a gyereket, hogy megpróbálta rábeszélni ne szeressen minket. Persze a kiskrapek elmesélte az egészet.

Férjem 3éve vált el, még reménykedem, hogy hamarosan megunja.


Nekünk szerencsére sikerült elérnünk a gyereknél, hogy max megkérdezi anya miért monda ezt vagy azt, de nem foglalkozik vele tovább, nagyon szeret minket és imád nálunk lenni.


A helyetekbe nem hagynám annyiban a dolgot. Egy 13évessel már lehet beszélni. Bár tény hiába írtál le sokmindent, nem lehet objektíven megítélnem a helyzetet.

Mi lenne, ha először telefonon próbálna a gyerkőccel beszélni a férjed?

A húzásaiért még fel is jelenthetitek, mert ez szerintem már kimeríti a kiskorú veszélyeztetése fogalmát.

2010. jan. 16. 19:01
 27/43 A kérdező kommentje:
16:10 Elküldtem privátban a mail címem.
2010. jan. 16. 19:03
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Már most érdemes szerintem a gyámügyhöz fordulni. Nem feltétlenül "feljelentési" céllal, hanem - nem tudom, ezt tudod-e - kérhettek mediátort, aki közvetít a felek között és igyekszik kibékíteni, illetve közös megbeszéléseket tartani. Ezen kérhetitek akár azt is, hogy a gyermek is részt vegyen (vagy ha nem akarjátok, akkor csak ti és a két mediátor, ugyanis mindkét félhez rendelnek egyet és úgy egyeztetnek).


Én a helyetekben még megpróbálnám ezt is, szokott segíteni.


egy ügyvéd

2010. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet. Gondoltunk már mi is közvetítő igénybevételére, de az a baj, hogy számtalanszor azt tapasztaltuk, hogy "közönség" előtt teljesen mást mond és másként viselkedig a hölgy. Ha pedig már nincs ki előtt "bizonyítani a mintaanyát", ugyanott folytatja a szúrkálódást ahol abbahagyta.

Csak egy példa:

Telefonos egyeztetés a két fél között, nyugodt hangnemben. Majd egyszercsak ok nélkül elked kiabálni a telefonban, hogy most miért beszél vele így a férjem, miért ilyen bunkó a stílusa. Színészkedik a hallgatóság előtt.

Sajnos így nem nagyon látjuk értelmét a közvetítőnek, mert ott el lehet játszani sokmindent, de ha bezártuk magunk mögött az ajtót már nem működik. :(

Jelenleg igyekszünk mindent írásban megbeszélni, hogy nyoma maradjon, ne lehessen "elfelejteni".

2010. jan. 17. 10:34
 30/43 anonim ***** válasza:
37%

Egy nagyon elvetemült ötlet: mi lenne ha 4-ben csinálnátok valami programot (kb 1-2 órásat: kis állatkiállítás, vagy egy vacsi ) Te, férjed, a kicsi és az ex... valamit amit "elvileg" ő -is- szeret csinálni... nem muszáj valamelyikőtök 7végéjét beáldozni... lehet, hogy unatkozik azokon a hétvégéken. Így lehet, hogy megkedvelne téged... ilyenkor jó lehetőség lenne, ha kérnél tőle valamiben tanácsot - persze ki is lehet találni valami hülyeséget. Ha együtt vagytok, a gyerkőc előtt nem tud leszólni és ha a gyerkőc ezek után azt veszi észre, hogy a hátatok mögött szapul, azért nem olyan buta, hogy önmagától ne jönne rá az ilyesmire... vagy ilyen alkalomkor menjetek együtt be egy játékboltba / benzinkútra ha kocsival mentek, és vegyetek két tök ugyan olyan bábút a gyerkőcnek ( az ex meg a férjed, nem kell nagy értékű), adjátok oda mindketten/hárman neki a játékot azzal a mondattal, hogy na milyen nevet adsz a kis "őrzőidnek" vagy a kis (új) barátaidnak... engedjétek hogy azt haza vihesse, mert így a szeme előtt lesz... lehet feleslegesnek érzed ezt, de az a kis játék talán arra fogja őt emlékeztetni, hogy volt egy nagy családi program és talán egy napig körülötte foroghatott a világ... nekem is rengeteg plüssöm volt, de mikor a kezembe kerül valamelyik, hiába vagyok már felnőtt szamár :DDD csak a jó dolgok jönnek elő... de csak a program végén vegyetek plüsst, ha jól viselkedett az ex :DDD (bár lehet hogy ezek után meg nem fogja érteni a gyerkőc ha nem viheti haza a játékokat ??? ezt viszont nem tudhatom)


juj, még az is eszembe jutott -de ez már nagyon elvetemült kategória - hogy mi lenne akkor, ha Te elkezdenéd a nőt dicsérni a gyereknek / gyerek előtt ... mekkora pofira esés lenne a nőnek, ha a gyerek egyszer csak azt mondaná neki, hogy jéé, milyen furcsa...a "pót"mami mindig csak jókat mondd rólad, agyon dicsér téged... :DDDDDD nő álla a padlót is áttörné... :DDD

2010. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!