Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális helyzet az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális helyzet az ha egy férfi elhagyja három gyerekkel a feleségét azért mert fiatal korában abortusza volt?

Figyelt kérdés
Három gyerekük van. A legkisebb két éves a férj megtudta hogy a feleségnek régen volt egy abortusza nem a férfitól volt. Ezek után elment otthonról és pénz nélkül otthagyta a nőt és a gyerekeket akiket a rokonok,ismerősok segítik. Nem mondom hogy abban nincs igaza hogy a. nő nem mondta el, na de ezért a gyerekeket. semmi nélkül otthagyni az anyjukkal szerintem. nem normális dolog.
2015. febr. 5. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

Az sem normális, hoy egy ilyen dolgot valaki eltitkola. Férje elől..

Egyik sem normális..

Nem normális, hogy a múlt miatt bünteti agyerekeket, ésa feleséget, megis normális, ha ezek után nem tud bízni benne,

Főleg, ha az értékrendjevel ellentetes..



Nem tudom elképzelni, hogy házasok közt ekkora titkok vannak..

Tehát valami nem stimmelt már ott..

Számomra az egezs érthetetlen

2015. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
29%
milyen titok? én nem osztanám meg ezt a férjemmel és nem azért, mert nem akarom hanem, mert eszembe sem jutna magamtól.Igazából ez egy rutin dolog tud lenni(főleg ha nagyon nem kívánt volt a gyermek) akkor olyan mint egy sima(kellemetlen) orvosi vizsgálat amiről elfeledkezünk.
2015. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
55%
Az abortusz nem foghúzás. Elég komoly dolog ahhoz, hogy leendő párom tudjon róla.
2015. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
51%

1. vagyok


Akkor kifejtem bővebben:

- Senki nem ítèlkezhet a màsik felett. Az, hogy ez az abortusz mièrt törtènt stb. az a felesègre tartozik.

- Az hogy az èvek soràn ez sosem került szóba köztük az ràjuk tartozik, nyilvàn a nő ezt tudja mièrt.

- Az hogy ez most kiderült nem vàlóok, ès nem tehetnek róla a gyerekek emiatt otthagyni őket elèg nagy ostobasàg.


Vègezetül: ha anno az a gyerek megszületik, nem biztos hogy ők ketten talàlkoznak, összejönnek, csalàdot alapítanak, akkor ez a csalàd most nem lenne. Előfordulhat...

Mièrt nem a jelennek örül, mièrt a múltat siratja? Amikor ahhoz a múlthoz neki nincs köze mert akkor ő mèg a làthatàron sem volt?!


Ennyi erővel az èn fèrjem is kiakadhatna hogy eltitkolom előle hogy gimiben igazolàsokat hamisítottam, lógtam a suliból, egyszer úgy lerèszegedtem egy iskolai buliban hogy azt se tudtam ki hogyan vitt onnan el, csak arra emlèkszem hogy imbolyog a föld alattam ès hànytatnak, hogy egyszer megszöktem itthonról mert elegem lett mindenből ès a rendőrsèg keresett stb stb. Ez mind a múltam amire nem vagyok büszke ès nem is mondom el senkinek. Senkinek mert semmi köze hozzà mi volt xy èvvel ezelőtt.

2015. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

12


Nem vagyok abortuszellenes, de ez gusztustalan ahogy egy gyerek elvetetéséről írsz..

Egyébkent érdekes, de a térdműtétemről tud a féjem, és arról isén ,mhogy eltört valaha az ő keze...

Ha már béna peldát akarunk hozni...

Pedig még a gyerekig el sem jutottunk..

Tudjuk egymás hozzáállását az abortuszhoz, azt is tudja, hogy vettm be valaha esemenyutanit...

2015. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
56%

passz én sokat szenvedtem az epilepsziám miatt, mégsem osztottam meg a férjemmel milyen volt a rohamom, lényegében semmit nem tud róla. Eygszerűen nem látom értelmét részletesen felsorolni az orvosi problémáimat vagy az előző randijaimat stb. az a múlt ha rákérdez elmondom,de amúgy miért sorolnám fel, ha ezek nem rossz dolgok(tehát nem követtem el bűnt)

off: Az abortusz meg sosem izgatott annyira(tudom az már egy élet stb.) de akkor még számomra nem az, max amikor már mindene kifejlődött.

2015. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
46%

"Azert egy abortuszt ne hasonlitsunk mar egy szexualis eroszakhoz...eg es fold"


Így van, mert az abortusz valaki szemében gyilkosság!

Na mondjuk az enyémben nem, de ki tudja a férfi milyen elveket képvisel.

2015. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális, főleg, hogy a gyerekeit is ott hagyta. Egyébként meg semmi köze hozzá, ő biztos tökéletes. Gondolom a nőnek sem volt leanyalom elvetetni a gyerekét. Amúgy a férfi még egy álszent majom is.
2015. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért hagyta ott a feleségét és a gyerekeit, ez már csak egy jó indok volt, hogy megtehesse. Mindenki követhet el hibákat, évtizedekkel később ezért kiakadni gyerekes dolog. Pedig én sem támogatom az abortuszt, csak bizonyos helyzetekben. De nem tudhatjuk, hogy ő miért kényszerült rá. Lehet, hogy még csak egy 14 év körüli gyerek volt. Az is lehet, hogy a Szülei kényszerítették. Vagy beteg lett volna a gyerek. De az is lehet, hogy megerőszakolták. Velem is megtették. 7 év telt el azóta, de a pszichológuson kívül senkinek sem beszéltem róla. Mert nem tudok, sem a páromnak, de még csak a szüleimnek sem. Pedig illene tudniuk. Ha pedig teherbe estem volna, nem szültem volna meg az erőszakbol fogant gyereket. Az ítéljen el engem vagy azt a nőt először, aki soha nem követett még el hibát az életében.
2015. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondtam el a férjemnek sokáig, hogy valójában nem is nőnek születtem...Ezen kiakadni, pedig semmi köze a múltamhoz...:D
2015. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!