Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális helyzet az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális helyzet az ha egy férfi elhagyja három gyerekkel a feleségét azért mert fiatal korában abortusza volt?

Figyelt kérdés
Három gyerekük van. A legkisebb két éves a férj megtudta hogy a feleségnek régen volt egy abortusza nem a férfitól volt. Ezek után elment otthonról és pénz nélkül otthagyta a nőt és a gyerekeket akiket a rokonok,ismerősok segítik. Nem mondom hogy abban nincs igaza hogy a. nő nem mondta el, na de ezért a gyerekeket. semmi nélkül otthagyni az anyjukkal szerintem. nem normális dolog.
2015. febr. 5. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
38%
Vagy egy übervallásos fa s z...
2015. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
4%
Azt megértem, hogy otthagyta, én nőként például a barátnőmmel sem tudtam többet beszélni, miután megölte e saját gyerekét, szimpla kényelemből. De a gyerekeivel igazán foglalkozhatna...
2015. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem is voltal igazi baratno, utolso :)...
2015. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
85%

42, gyönyörű egy barátnő lehetsz.Isten mentsen az ilyen kétszínű, álszent "barátnőktől".


Itt egyesek annyira hülyék!!!!!Ti tényleg azt hiszitek, hogy csak az lehet jó kapcsolat, ahol az életünk minden egyes apró részletét kiteregetjük???A pasinak semmi, de SEMMI köze nincs hozzá, hogy a nőnek hány abortusza volt előtte és kivel.az ami előtte történt, nem tartozik rá, a nő elmesélheti, ha akarja, de nem köteles rá, mivel akkor még nem vele élt.Ennek semmi köze a titkolózáshoz, egyszerűen vannak olyan dolgok, amik az ember szuverén magánügyei.Ne hasonlítsunk már egy abortuszt börtönnel, meg ilyesmivel!!Mondom ezt úgy, hogy én is abortuszellenes vagyok.Ha valaki ezen pattogna, hogy miért nem teregetem ki neki az egész múltam, mehetne is azon nyomban.Vájkáljon mások életében!!A pasiról meg inkább nem írom le, mi a véleményem, már elmondták egy páran.

2015. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
27%
Valaki meg írta itt, hogy nem zavarja a férjét, hogy őt hányan mászták meg már előtte.Hát én meg ilyesmivel nem dicsekednék el a férjemnek!!
2015. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
91%

42! A "barátnődnek" szerencséje van, hogy megszabadult tőled. Azt sem tudod mi az a barátság.


Kérdező! Nem normális. De engem az is érdekelne, hogy hogy derült ki. Ennyire nem szabadott volna kiborulnia, hogy otthagyja a gyerekét. Mivel van 3 gyerek, valószínű komoly oka volt annak, hogy régen ezt választotta.

2015. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
20%
A barátaidat megválogathatod,nem? :) Az én értékrendbe nem fér bele az, aki csak azért öli meg a saját gyerekét, mert neki most épp nincs kedve babázni, de nem védekezik, mert ahhoz sincs kedve. Nem, köszönöm, ebből nem kértem. Ennyi erővel, megölhetett volna egyet, a már meglévő gyerekei közül is, akkor legalább neki nem kellett volna műtőasztalra feküdnie, sokkal kényelmesebb lett volna. Valaki így gondolkodik, valaki úgy. Minek akartok egy tök szubjektív véleményt örökérvényű igazságnak beállítani? A nőnek joga volt elvetetni a gyereket, a férjnek pedig joga van a saját erkölcsi értékrendjéhez. Ez ennyi.
2015. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
83%
47-es, dugulj el! nincs benned semmi emberség és semmi együttérzés! a kutyának se kell ilyen barátnő, mint te.
2015. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
76%
Az sem tudja, hogy mitől barátnő a barátnő.
2015. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
90%
És az belefér a férfi erkölcsi értékrendjébe, hogy otthagyja a gyerekeit és le se szarja őket??Kösz az ilyen erkölcsi értékrendet.Ez nem erkölcsösség, ez agyatlan tapló baromság.
2015. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!