Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális helyzet az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális helyzet az ha egy férfi elhagyja három gyerekkel a feleségét azért mert fiatal korában abortusza volt?

Figyelt kérdés
Három gyerekük van. A legkisebb két éves a férj megtudta hogy a feleségnek régen volt egy abortusza nem a férfitól volt. Ezek után elment otthonról és pénz nélkül otthagyta a nőt és a gyerekeket akiket a rokonok,ismerősok segítik. Nem mondom hogy abban nincs igaza hogy a. nő nem mondta el, na de ezért a gyerekeket. semmi nélkül otthagyni az anyjukkal szerintem. nem normális dolog.
2015. febr. 5. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
Engem érdekelt a párom múltja és őt is érdekelte az én múltam. Kapcsolatunk elején és a mai napig szívesen hallgatjuk egymás dolgairól az emlékezést. Nekem lett volna mit takargatnom, de nem éreztem szükségét a titkolózásnak. Na és bumm, így is szeret. Minden rosszal a hátam mögött. Önmagamért. Így ha valahol hallja, hogy na az asszony se volt szűzlány fiatalkorában nem lepődik meg. Én is tudok róla mindent. Idén lesz a 18. évfordulónk. Nincsenek csontvázak a szekrényben. Egyikünk sem zsákbamacskát vett.
2015. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

28. Érdekes gondolatmenet, akkor nálad hogy nézett ki az ismerkedés? Nem is érdekelt, hogy kiféle-miféle az illető, csak tetszik, házasodjunk össze? Miről beszélgetsz, ha nem a múltjáról (is)? Nem érdekelt mik történtek vele? Ennek már igenis ki kellett volna derülni legkésőbb a házasság előttig.


Engem pl igenis érdekelne a múlja, (lehet hogy börtönben ült, van már gyereke stb)

2015. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy ült-e börtönben, nyilván érdekel, és ha akar beszélni, meghallgatom, de nem kötelezem, hogy mindent mondjon el. Nekem más abortuszához nincs közöm.
2015. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
45%
Nem kötelezheted, de egy abortuszt illik elmesélni.
2015. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
53%

Meg pont hogy az embert a tetteiből lehet megítélni, nem abból, amiket mond, mert a szavakkal lehet a legkönnyebben manipulálni és jó színben feltüntetni magad. Szóval igenis a múltbeli tettei jellemzik az embert, mert az ő maga, az alapján ismered meg, és nem az amit állít magáról.

És ha a pasi elítélte mindig is az abortuszt, igenis joga lett volna tudni, mert nyilván fel sem merült eddig benne, hogy képes lenne ilyenre a párja.

2015. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
90%
Kiakadt mert a feleségnek volt egy abortusza, de ő 3 megszületett gyereket dob el magától. Most én vagyok a h. lye, hogy nem értem?
2015. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
82%

Es akkor most, ott hagyj harom gyereket egy meg nem szuletett magzatert?

Hmm ez egy igazi , ertekes ferfi! Jo tudni, hogy ennyire szamithatunk a masikra.

Amugy meg tok jo, hogy a ferfiak igy iteletet mondhatnak egy no felett. Foleg egy olyan dolog kapcsan, amit az eletben nem fognak megerteni, aterzeni. Pl. Az abortuszt.

2015. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez csak egy kifogas a ferj reszerol, lehet masik pu nci van a dologban!

Ezt nem hiszem, hogy emiatt egy normalis ember magara hagyja a 3 elo gyereket, akkor o most mit csinalt? Ez sokkal nagyobb bun, mint eltitkolni egy 100evvel ez elotti abortuszt.

2015. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim válasza:
szerintem amennyiben a nő a kapcsolatuk előtt tette, és nem mondta el, jogos, ha mérges a férj, de felelőtlenség és éretlenség azt tenni, amit írtál.
2015. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
65%
Kiugrasi lehetőség a kapcsolatból, Ez a pasi már rég elakarta hagyni a feleségét, csak a megfelelő pillanatra várt, így a pasi emelt fővel lépett le....
2015. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!