Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális helyzet az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális helyzet az ha egy férfi elhagyja három gyerekkel a feleségét azért mert fiatal korában abortusza volt?

Figyelt kérdés
Három gyerekük van. A legkisebb két éves a férj megtudta hogy a feleségnek régen volt egy abortusza nem a férfitól volt. Ezek után elment otthonról és pénz nélkül otthagyta a nőt és a gyerekeket akiket a rokonok,ismerősok segítik. Nem mondom hogy abban nincs igaza hogy a. nő nem mondta el, na de ezért a gyerekeket. semmi nélkül otthagyni az anyjukkal szerintem. nem normális dolog.
2015. febr. 5. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
63%
Ez jó.Akkor szerintetek azt is el kell mondjam a pasimnak, hogy mikor kaptam hüvelygombát, és hogyan?Mert ez is a múltam része, és anélkül, hogy ezt tudná, nem lehet közöttünk igazán jó kapcsolat?:-)))
2015. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
23%
A hüvelygombát egy lapra tenni egy abortusszal? Te tudod...
2015. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
10%
51-es, miből gondolod hogy valamelyikőnket is érdekel a te gombád?
2015. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
78%
A börtönnel se lehet egy lapra tenni az abortuszt, mégis sokan ezzel jönnek itt.A börtönben ülők másokat károsítottak meg, az abortuszos nő meg saját magát.Egyébként pedig a nőnek joga van az abortuszhoz, mivel a saját életéről dönt.De különben számomra az egész sztori teljesen tárgytalan, mert egy olyan ember, aki csak úgy ukmukkfukk otthagyja a három gyerekét, számomra nulla, és mint olyan, a véleménye sem érdekelne arról, hogy mit csináltam én a múltban.
2015. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
12%

Minek érezzek együtt olyannal, aki együttérzés nélkül ölte meg a saját gyerekét? Mint mondtam a férfinak foglalkoznia kéne a saját gyerekeivel, nyilván ő sem szent, de azt megértem, hogy a nőt otthagyta.

Hibázhat mindenki, persze, de van egy határ, amit nem lehet átlépni, ha valaki a saját értékrendjét fontosnak tartja. Ezt nektek is illene megtanulni. Mindenkinek hagyjátok meg a jogot a saját értékrendjéhez. Köszönöm.

2015. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
1%

"mivel a saját életéről dönt"


Mivan?? Épphogy máséról...

2015. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
16%
Sokan ezt nem is tudják feldolgozni utólag, de valakinek úgy látszik csak egy rutin vállrendítés, ha kikaparnak belőle egy leendő életet.
2015. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Az én értékrendemben a barátság és az önzetlenség fontosabb, mint az hogy mindenféle hülye elveket kövessek vakon.Én nagyon ellenzem az abortuszt, de ha a barátnőm terhes lenne, és ezt választaná, biztos, hogy nem ítélkeznék felette, és mindenben számíthatna rám.Mert ő a barátnőm, és elfogadnám, hogy ő ezt az utat választja, és én nem élhetem helyette az életét.De mint barát, ott lennék mellette, és segíteném, és bármiben számíthatna rám.
2015. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
51# :D
2015. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
46%

De hogy lehet egyáltalán eltitkolni? Terhes kiskönyvbe vezetik be kell írni hány szülésed stb... volt.

Pasi szerintem régebb óta tervezte amúgy csak most talált kifogást.

A nő meg hülye hogy olyan kapcsolatba vállal gyereket, amit hazugsággal kezd.

Feleség adja be a válást és kérjen gyerektartást. Amúgy egy fokkal se jobb nála, mert ugyanúgy eldobta magától a gyerekét.

2015. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!