Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális helyzet az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális helyzet az ha egy férfi elhagyja három gyerekkel a feleségét azért mert fiatal korában abortusza volt?

Figyelt kérdés
Három gyerekük van. A legkisebb két éves a férj megtudta hogy a feleségnek régen volt egy abortusza nem a férfitól volt. Ezek után elment otthonról és pénz nélkül otthagyta a nőt és a gyerekeket akiket a rokonok,ismerősok segítik. Nem mondom hogy abban nincs igaza hogy a. nő nem mondta el, na de ezért a gyerekeket. semmi nélkül otthagyni az anyjukkal szerintem. nem normális dolog.
2015. febr. 5. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz ugyanannyira lehet felelős döntés, mint felelőtlenség. Ha a férfi úgy ítélte meg, hogy a nő alkalmas három gyerek felnevelésére, akkor nem hinném, hogy az utóbbiról van szó. Ha valakinek annyira fontos az abortusz-kérdés, az tegye fel még idejében, mielőtt házasodna. Ha ez megtörtént, és a nő hazudott, akkor érthető a kiborulás. Egyébként pedig kizárt, hogy legalább az első gyerek vállalásakor (vagy védekezéskor) ne kerüljön szóra a téma, főleg ha ennyire mérvadó a férfinak! Ez csak egy ürügy, hogy leléphessen végre a gyerekzajból, amiért már nincs kedve vállalni a felelősséget, de jobb az asszonyra fogni.
2015. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem igaz, hogy nincs köze a leendőnek a múltamhoz. A múltam is én vagyok. A korábbi események, döntéseim alakítottak ilyenné. Hogyha szeret, akkor nem kell takargatnom. Eltérő értékrenddel egyébként sem lehet hosszútávon jó kapcsolatban élni.
2015. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
78%

Ha a férjet ennyire zavarja az abortusz az azt jelenti, hogy a gyerek mindenek előtt. Akkor most mért nem gondol a saját gyerekeire? Azokat most pont ugyan úgy eldobja...

Nem azt mondom, hogy maradjon a feleséggel, de a gyerekeit mért kell ott hagyni?

2015. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sincs köze hozzá. Csak akkor, ha nem sikerül a gyerekvállalás. Egyébként az abortusz annak a két embernek a dolga, akik összehozták.


Ennyi erővel én, mint nő, kiakadhatnék, ha a férjem és egy előző barátnője úgy döntöttek, hogy elvetetik a magzatot. De nem, még sajnos a mai napig sokan úgy gondolják, hogy a baba a büntetés azért, mert a nők élvezik a szexet, és nem ér felmenteni magad a büntetés alól.

2015. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
24! "kiakadhatnék, ha a férjem és egy előző barátnője úgy döntöttek, hogy elvetetik a magzatot." igen, kiakadhatsz, ha ezt a 3. gyereketek születése után tudod meg. Ennyire nem magánügy. Az abortusz, nem fogamzásgátlás. Nem szabad úgy kezelni, mint egy spirált, vagy esemény utáni tablettát.
2015. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
76%

Nem akadhatok ki, mert nekem semmi jogom ahhoz, hogy a páromat az előttem történt dolgok miatt büntessem, vagy egy számomra idegen nő méhében kotorásszak.


Ha meg van 3 gyerekünk, kit érdekel, hogy nincs a páromnak még egy egy előző kapcsolatából?

2015. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
Jogod nincs, de közöd van. A párod múltja is a része. Egy jó kapcsolatba nem kell titkolózni.
2015. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
Nincs közöm hozzá. Nem egy katonatiszt vagyok, akinek fel kell mondania az életét. És nem olyan unalmas az életem, hogy mások múltán csámcsogjak. Annyira beképzelt sem vagyok, hogy ítélkezzek mindenki felett. Őszintén engem nem is érdekel.
2015. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
94%

Na az ilyen álszent, kétszínű pasitól mentsem meg a sors.

Elítéli az abortuszt? Hajrá, szíve joga.

Elítéli a nőt, mert eddig nem mondta el neki? Hajrá, szíve joga ezt tenni.

De ahhoz nincs joga, hogy a meglévő, általa "csinált" gyerekeket ott hagyja egy fillér nélkül, csak mert bántja egy olyan magzat halála, aki soha meg nem született élve, akihez elvileg nem fűzi vérségi kapcsolat.

Ha a feleség helyében lennék, indulnék a bíróságra, kérném a gyerekelhelyezést (nem lesz vele gond, a férfi bizonyíthatóan és felelőtlenül ott hagyta a saját gyerekeit, akik most mások segítségével vannak eltartva), kérném a gyerektartás megállapítását, és a férfival többet szóba sem állnék, mint nő.


Ilyen ürügyet kitalálni, hogy egy hozzá nem kapcsoló abortusz miatt, otthagyja a gyerekeit, mert neki elvei vannak..

Hát akkor éljen azzal tovább, hogy ő meg három egészséges, vér szerinti gyereket hagyott ott sorsára!

2015. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Ha a feleség megcsalta és azt a babát vetette el akkor jogosan lépett le a férj bár legalább a gyerekeit támogassa vagy vigye el őket magával. De ha nem hanem csak az abortusz ténye miatt akkor nem normális. Ez azért nem fővel járó bűn. De vajon a feleség miért nem mondta el neki. Mindegy is oldják meg ahogy akarják de ne a gyerekek szívják meg,mert a szülők megbolondultak. A gyereket elkell tartani,rezsit kell fizetni de ha a pasit nem érdekli akkor az már gáz.
2015. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!