Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csinájam? Mi a leghatás...

Hogyan csinájam? Mi a leghatásosabb módszer.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. 167cm és 50kg kb, de nem vagyok megelégedve a testemmel, elég nagy a hasam, és van úszógumim. sportolnom nem szabad, mert baj van a térdemmel. milyen otthoni gyakorlatokkal tudnám feszessé tenni a hasam, és leadni az úszógumim? fontos lenne..
2011. szept. 29. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a térdeddel baj van még nyugodtan szobabiciklizhetsz, vagy rendes cangázhatsz (csak nehoyg eless) vagy úszhatsz is, de akár edzőterembe is járhatsz úgy, hogy a térdedet kímélő gyakorlatokat csinálsz, és előtta alaposan bemelegíted a térded (ha nem tudod hogy kell, gyógytornász egyszer megmutatja és menni fog). Akár aerobikra is járhatsz úgy, hogy kihagyot a térdet terhelő gyakorlatokat, vagy bármi más ugribugrira.


Ezt írom neked úgy, hogy nekem olyan szintű gebaszok voltak a térdemmel, hogy kétszer kellett megtanulnom újra járni, és most is sportolok (curvesre járok, ez is eléggé gyógytorna jellegű ahhoz, hogy ne sérüljön semmi aminek nem kéne).

2011. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ortopéd orvosod megmondja, mit sportolhatsz (bringa és úszás tuti szerepelni fognak a listáján)- hagy hasad meg baromira nem lehet ilyen adatokkal...
2011. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*nagy
2011. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!