Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen fogyókúra,...

Kinek milyen fogyókúra, illetve milyen étrend volt eddig a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Kérek szépén mindenkit, hogy maradjon szigorúan a kérdésnél, mindenki csak nekem válaszoljon, egymást pedig ne bántsuk. Mindenki egyéni véleménye érdekel, nem az, hogy Te mit gondolsz az előtted szóló módszeréről.

Mozgásba pedig itt most ne menjünk bele, itt csak a diéta ill. étrend a kérdés! Köszönöm!


2011. szept. 16. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kalóriahiányos étkezés.
2011. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kalória deficit (összességében kevés), vagy kalória számolás (napi 5x de keveset)?
2011. szept. 16. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Energiaigény kiszámolása, kalóriadeficit létrehozása, konyhai mérleg, kalóriaszámolás, kajanapló, őszinteség.


Cukor, liszt és egyszerű szénhidrátok, üres kalóriák mellőzése. A csokik, bonbonok, péksütik és az alkalmi pizzák (és egyéb mikrózható valagnövelők) voltak a fő hájüzemanyagok nálam, a kiiktatásukkal nagyon sok kalóriát spóroltam, így több marad a hasznos kajákra.


Napi sok kis étkezés - minimum 6, de néha több - bazisok fehérje, kevesebb ch.


Ezen felül amúgy akkor eszem, amikor jól esik, annyiszor, ahányszor jól esik, és a kalórialimiten belül azt, ami jól esik (de összességében jó minőségű tápanyagforrásokra törekszem, zömmel sikerrel). Én közvetlen lefekvés előtt is kajálok, akkor vagyok a legéhesebb, főleg félálomban, és üres gyomorral nem tudok aludni.


Teljesen sikeresnek mondható a dolog, megbicsaklás, a lendület és motiváció kifogyása persze olykor megesett, de mindig összekaptam magam és csináltam tovább. Most vékony vagyok, súlytartok, ez is közel olyan nehéz kihívás, mint fogyni, pláne kis súllyal, alacsony energiaszükséglettel, de minden megoldható.

2011. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!