Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Melyik a leghatásosa...

SEGÍTSÉG! Melyik a leghatásosabb fogyókúra?

Figyelt kérdés
Sajnos már 16 éve vannak gyomorproblémáim. A súlyom nagyon zavaró, mint nekem, mint a környezetemnek. Nehezen bírom elviselni a negatív kritikákat, holott tudom miért lettem ilyen. Kívülről az emberek nem tudják miért van ez, csak annyit látnak, hogy egy elhízott nő vagyok. Kérlek segítsetek! Mi lenne a leghatásosabb fogyókúra? Tudnátok küldeni pár étkezési útmutatót is? Csak komolyak írjanak légy szíves! Előre is köszönöm!
2011. okt. 1. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

gyomorproblémáid konkrétan mik? orvos mit mondott?


a rendszeres, aktív sportolás a legjobb fogyókúra amúgy

2011. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

16 éves vagy.

SENKI nem lát benned egy elhízott NŐt, legfeljebb egy túlsúlyos gyereket.

Ahogy már írták is mások: a gyomorbántalmaidat egyáltalán nem zavarja egy kis mozgás, futás, úszás, biciklizés, tánc, görkori, kosárlabda, stb, stb, stb, kedvedhez, pénztárcádhoz és a környéken előforduló lehetőségekhez mérten.


Használj el több kalóriát, mint amit beviszel, mozogj többet, és edd ugyanezt, csak 20-30%-al kevesebbet, lehetőleg a zsírt és a szénhidrátot kiiktatva.

2011. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az sem igaz,hogy a rendszeres, aktív sportolás a legjobb fogyókúra ,mert hiába sportol az ember,ha közben meg sokat eszik,akkor egy dekát sem fogy.
2011. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Második, te nem jártál iskolába??? Ahogy látom, nem!


Nem azt írta, h 16, hanem, h 16 éve vannak gyomorproblémái! Értő olvasás, ember! -.-


Kérdező, mozogj sokat, kerüld a cukros lónyálakat, nasikkal csak módján, és egyél kevesebbet, mint eddig.

2011. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!


Hát igen, sok ember nagyon félre értett...

Többek között, nem vagyok 16 éves! Bár annyi lehetnék!

Sajnos a betegségemhez hozzá tartozik, hogy többször keveset egyek. Nasikat abszolút nem szeretem! Tehát a cukros dolgok alapban ki vannak lőve! Mivel mindig kell lennie valaminek a gyomromban, mást különben elkezd fájni, az, hogy kevesebbet egyek, az ki van zárva. Így is alig eszem, de sajnos mint mondtam, mindig kell lennie valaminek a gyomromban. Nem tudom mit tehetnék még, de sajnos nem kaptam megfelelő válaszokat.


Azért köszönöm!

2011. okt. 1. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:
írd már le konkrétan mi a bajod, mik az adataid? miket és mennyit eszel?
2011. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom gyomorfekély, vagy savtúltengés, nem?


Ez többször kicsit evés pont hogy nem rontja el a fogyódat, ez lenne az alapja ennek az egésznek :))

3-4 óránként ajánlatos enni, így begyorsul az anyagcsere. :)

És a kalóriaszámolgatós módszert ajánlom, mert így tudsz bármit enni.

Gondolom neked nem előnyös az estére túró, meg főtt tojás, mivel reggelig kilyukad a gyomrod.

2011. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de a neten nem fogom kiteregetni a magán jellegű problémáimat! A lényeget leírtam, hogy gyomorpanaszaim vannak. Próbálkoztam olyan megoldásokkal, mint pl a vér szerinti diéta, alkalmaztam jó pár táplálékkiegészítőt, de egy sem vált be. Mivel a genetika nem azt mutatja, hogy ilyennek kéne lennem, ezért azt már kizártuk. Sajnos nincsenek mozgékony napjaim, mivel ülő munkát végzek, és család mellett nem igazán jut időm magamra, ezért kértem egy kis segítséget. Nem terhességtől lettem ilyen, ezt be merem vallani!

Tehát a terhességet, a genetikát, és a cukros kajákat kizártuk... a gyomorprobléma miatt vagyok ilyen. Orvoshoz nem járok vele, ugyanis azt mondták nem kell évente járnom kontrollra, elég ha csak akkor megyek ha panaszom van. Így nincs is fogadott orvosom, akivel ezt megbeszélhetném. Volt már olyan kérdésem, amire kaptam megfelelő választ, hozzá értő személytől. Ezért fordultam a "gyakori kérdések"-hez. Ételről kérdeztél még. 2 óránként eszem, mivel mint mondtam is, többször kell étkeznem. Többnyire zöldséget, és gyümölcsöt, mellette azért megeszem még, ami van, mert nem tehetem meg, hogy én magamnak főzöm a család meg eszik amit talál. Tehát megeszem azt, amit más. De jóval kevesebbet! Röviden és tömören ez a lényeg.


Kérlek titeket, hogy ne veszekedjetek, értelmes megoldást kértem, és nem azt, hogy leszóljátok a másikat, és persze engem...

2011. okt. 1. 10:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ!
2011. okt. 1. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Szija,nekem is ilyesmi problémám van....a lényeg,hogy többször egyél keveset,és mindig legyen valami sós a közeledben,sós keksz,kifli stb.stb..... Én nekem alma után pl mindig ég a gyomrom.... azután valami sós kell.... És mondjuk olyat ehetsz,hogy töltött paprika a paradicsomszósz miatt vagy káposzta?? nem fúj fel??
2011. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!