Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még belefér?

Ez még belefér?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, de nem tudom hogy ez bele fér e :( Most arra gondolok hogy ha késő este kibírhatatlanul éhes vagyok, akkor kevés müsli natúr joghurttal, juharsziruppal és friss gyümölccsel (kb egy 250-300 ml-s apró tányérkában) még belefér vagy inkább már csak reggelinél egyek? :/

2020. jan. 7. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Bármi belefér! A lényeg, hogy kalória deficitben legyél.
2020. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
ahogyan az első mondja. de miért lennél kibírhatatlanul éhes késő este? tervezz úgy, hogy ez ne történjen meg, akkor kevesebb az esély, hogy mégis túlcsúszol a kalóriakereten.
2020. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) azért esik meg kettes mert vizsaidőszakban cseppet rendszertelenül "létezek" 😅
2020. jan. 7. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem önmagában az esti evés a gond, inkább a rendszertelenség, ami ide vezet.


Viszont ilyenkor szerintem ne édes dolgokat egyél. Müzliből sokféle van, nézd meg a cukortartalmát a tiednek. Az 1 g cukor / 100 g müzli nagyon jó, de a legtöbb fajtában ennél több van, rost meg nem sok. A juharszirup csupa cukor. A friss gyümölcs is, de abban legalább rost is van. Ezért én a helyedben inkább ennék egy főtt tojást zöldséggel, vagy a joghurtot sima zabbal és kicsi gyümölccsel, ha nagyon kevés az idő.


A lefekvés előtti cukorbevitellel az a baj, hogy megtolja az inzulinszinted, ami éjszaka rontja a fogyás hatékonyságát. Ha lassabban szívódik fel a cukor, akkor kisebb lesz az inzulinpukli.


De ettől még az is "beleférhet", amit te leírtál, csak nem ideális. Egyénfüggő, hogy kinek mi kell, fogyjon.

2020. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!