Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lányok hölgyek hogyan szoktato...

Jojoooka82 kérdése:

Lányok hölgyek hogyan szoktatok fogyozni főleg molett akár nagyon molett hölgyek írjatok meg. hogyan fogyoztok?

Figyelt kérdés
Tudok jó fogyókúrát Ti mit ajánlanátok egymásnak?

#fogyókúra #Masszázs kúra
2020. jún. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Én nem "fogyózom", és nem "szoktam". Egyszerűen nagyon kövér vagyok/voltam, és életem végéig tartanom kell egy egészséges étrendet, hogy ne legyek beteg. A fogyás egy kellemes mellékhatás.

Rendszeresen eszem, változatosan. Igen, csokit is. Igen, fehér kenyeret is. Nagyon nagyon sokat mozgok. 40 kilóból már lement 12, nem lóverseny, előttem az élet. Havi 2-3 kilójával megy szépen lefelé. Nem siettetem, nem sanyargatom magam.

2020. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Van vagy +30 kiló rajtam. Számolom a kalóriát (1500 környéke) és majdnem minden nap szoba biciklizek. Eddig ez a mozgás tetszik a legjobban és éhezni se szoktam. Én se iktatok ki semmit csak próbálok mértéket tartani-ezért a számolás.

Azért vagyok kövér mert szeretem pukkadásig enni magam főleg tésztaféléből.

2020. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a masszázs??
2020. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írjatok bátran molett hölgyek tapasztalatokról égetni nem kell puszi
2020. jún. 17. 14:30
 5/5 anonim válasza:
1 es.akkor mindent eszel?
2020. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!