Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti mit esztek este ha fogyóztok?

Ti mit esztek este ha fogyóztok?

Figyelt kérdés
Este voltam edzeni keményen,aztán haza tekertem bicóval 15 km volt jó sok energiát elégettem szerintem és nem is ettem semmit 18 óra óta, lefeküdtem aludni de hajnali 3 ig szenvedtem nem bírok aludni enyhén szédülök is. Végül megettem 3 pudingot meg 1 nutellás fánkot. Mit tehetnék, hogy végre ne kelljen ennem alvás elött és bírjam?
2017. júl. 26. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
A legnagyobb hülyeséget csináltad. Ezután estére vagy valami túrót kellett volna enned vagy rizset hússal. De semmiképp sem pudingot meg fánkot.
2017. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

A fogyózáshoz nem éheztetni kell magadat, hanem tisztában lenni mit miért eszel...

Olvasd el a sárga kapszula című ebookot.

2017. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Húst nem eszem vegetáriánus vagyok, a rizs meg ugye szénhidrát. Öhm saláta vagy joghurt esetleg?

2. Dehogy olvasom azt hozzá nem értők írták. De köszönmöm a válaszokat.

2017. júl. 26. 11:17
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ja a rizs szénhidrát, de a puding meg a nutellás fánk az nem? Este egyél tojást zöldséggel vagy túrót/cottage cheese-t, de én simán eszek este is szénhidrátot, főleg edzés után.
2017. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Akkor kellemes fánkzabálást...
2017. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Am meg nem attól fogsz fogyni, hogy nem eszel szénhidrátot... hanem attól ha kcal deficitben vagy...
2017. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Fank pudin?? milyen fogyokuraba fer ez bele?

Amugy en toast kenyeret eszek csirkemllsonkaval paradicsommal.Vagy pedig egy pohar tej reszelt sajttal.

2017. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első válaaroló vagyok.

A rizset nem eszed meg mert abba szénhidrát van (összetett) de a pudingot meg a fánkot (egyszerűch, monoszacharid) azt megeszed. És ha tényleg egy kemény edzés és 15km biciklizés után vagy akkor bizony szüksége van a szervezetednek, amit írtam. Ha vegán vagy akkor más fehérjeforrás.

A sárgakapszulát hozzá nem értők írták? Mesélj még kérlek

2017. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek semmit sem esznek, nem tudtad, hogy enni bűn?
2017. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A sárga kapszulában nagy butaságok vannak, ez köztudott a Testépítés rovatban, ahol vannak hozzáértők. Én el sem olvastam rendesen, annyira rosszakat képes írni. DE aki nincs tisztában a dolgokkal kicsit sem, annak ezzel együtt is segíthet. Csak nem szabad mindent elhinni...


Nos.

Este, ha fogyni akarok, nem eszem, persze ez csak rendes ebéddel s megfelelő típusú embernek működik jól (én olyan vagyok). Soha nem fekszem le éhesen, annál rosszabbat nehéz lenne tennem.

Ha neked úgy jó, kérdező, s megvan a deficit, akkor simán ehetsz este is. Az este 6 után evés annak jó, aki nem lesz éhes és nem kavar be a pihenésébe ez s rendesen eszik 6 előtt (deficitben, de azért kellően táplálóan). Van, akinek kvázi muszáj bekorlátozni az evésidejét, hogy kellemesen fogyhasson, de a 6 óra utáni nem evés erősen túlértékelt dolog s távolról sem jó mindenkinek. Ahogy neked jó, úgy csináld.


Te ismered magad, de vagy egyél sokat 6 előtt, ha valamiért utána nem akarsz s nézd meg, jó-e így...

Vagy ne foglalkozz az ilyesmivel, oszd el máshogy az ételedet. Általában célszerű, ha nem eszel közvetlenül lefekvés előtt, bár van, akinek az is jó. De mások fanatikus szabályait nem kell figyelembe venni, ez a TE diétád, a te egyéni szervezeteddel.


Edzés után pedig a legtöbb embernek sokkal jobb enni, mint nem. A napi összbevitel számít leginkább, de azért nemcsak.

2017. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!