Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Így fogyhatok? És feszes is...

Így fogyhatok? És feszes is maradok?

Figyelt kérdés

A diétámból teljesen kihagyom a húst,tojást,tejterméket.

Csak tésztát,kekszeket,kenyeret és rengeteg gyümölcsöt eszem,és gyümölcslevet iszom.

És este 6 után nem eszem egy falatot sem.Ezt a Nők Lapjában olvastam.

183/85/F/10%-os testzsír


Köszi a válaszokat


2010. aug. 17. 00:53
1 2
 1/18 anonim válasza:

Én a testépítők módszerét ismerem közelebbről a témában, azt gondolom érdemes megfogadni az ő módszerüket, hiszen egy évben minden alkalommal "elhíznak", aztán pedig rövid idő alatt "lefogynak".


A "lefogyás résznél" az ő módszerük általában a fehérjegazdag, szénhidrátszegény értkezés, tehát pont fordítva, ahogy te írod.


Viszont ha úgy szeretnél étkezni, mint eddig, akkor (szinte) csak a rendszeres mozgás is megoldja a problémádat. Futás, sétálás, egy tempóban (se hegy, se domb, se lejtő ne legyen), lehetőleg minnél többször egy héten, minnél több ideig (minimum fél óra/alkalom).

2010. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi.És a 6 után nem evés?Úgy tudom ez az úgynevezett aranyszabály.
2010. aug. 17. 01:25
 3/18 anonim válasza:

Ez az életciklusodtól függ. Ha sokszor fekszel nagyon későn, akkor ez a szabály természetesen hülyeség.


Én azt ajánlom, hogy figyeld a saját tested, és a mérleget.

Egyél sok húst (csirke, marha), kevés széndhidrátot, 0 cukrot, 0 zsírt (ami nem teljesen igaz, de így távolról körülbelül így van), zöldséget. Igyál nagyon sok vizet (napi 4-5 liter, komolyan!), hiszen ha folyamatosan van valami a gyomrodban (akár csak víz is), akkor a gyomrod működik, ami pörgeti az anyagcserédet, így a szervezeted leszokik a "raktározásról". A sportnak is komoly anyagcsere serkentő hatása van.

Sok sikert, és legfőképp KITARTÁST! :)

2010. aug. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
b*zi vagy, h nőklapját olvasol? Amúgy ez a diéta hülyeség, mert elhagyod a fehérjét, és szénhidrátot viszel be. Inkább a kenyereket, meg ilyen vackokat hagyd el... Este 6 után pedig ehetsz, vagy belassul az anyagcseréd. Egyél napi 5-6x, amúgy a 10%os testzsír az ideális, és elvileg már a hasad is kockás, tehát a kérdés sztem fake....
2010. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az egy dolog,hogy kockás:).De a legtöbb kérdésnél úgy vettem ki,hogy mindenkinek ez a diéta használ.Gondoltam ettől lehetne még kockásabb.

A Nők Lapja meg a legjobb diétákat tartalmazza úgy tudom,legalábbis a szomszéd nénitől ezt hallottam.

2010. aug. 17. 01:45
 6/18 anonim ***** válasza:

FAKE!!!

Ha mégsem az akkor rettentően el vagy tévedve. Olvasgass, mert én nem írom le neked az biztos. Használd kicsit az eszed már!

[link]

2010. aug. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%-os testzsírral ne akarjál fogyni !!!!pláne nem ilyen szarsággal, csak leépíted az izmaidat, a zsír meg nőni fog rajtad....amúgy is mi a francnak akarsz ilyen tökéletes paraméterekkel fogyni????????? már a pasik is anorexiásak, mi?
2010. aug. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogyha nem eszel tejterméket kockás hasadból nem marad semmi, izomnöveléshez fehérje és sport kell, nem esztelen diéta :S
2010. aug. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De a fogyókúra kategória kérdésfeltevőinek 90%-a így diétázik.Ezek szerint nekik használ.Főleg a híres aranyszabály.

Vagy most mondjam le a Nők Lapja előfizetésem és hallgassak rátok?

2010. aug. 17. 05:48
 10/18 anonim ***** válasza:

a fogyókúra rovat 90 %-a hülye...


mutass már egy képet magadról!

2010. aug. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!