Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy szabaduljak meg a kilóimtól?

Hogy szabaduljak meg a kilóimtól?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni.Azt mondják hogy a 90 napos diéta egy kupac szar és tönkre teszi a szervezetet. Valami olyat akarok ami hatékony, nem olyan mint a 90 napos mert nem akarom tönkre tenni a szervezettemet és kb 1 hónapig tart.
2010. dec. 4. 16:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Egyél sok gyümölcsöt, és tornázz. Ez a legegyszerűbb módszer.
2010. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs helyett inkább zöldséget, só nélkül :)

Persze a gyümölcs sem rossz, csak nem mindegy, hogy melyik :)

2010. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rendszeresen, napi 3szor. Ne nassolj közben, igyál meg napi 3 liter vizet - Tát, és tornázz hetente 4 alkalommal valami intenzívebb formában, ahol le tudsz izzadni! Ha ezt csinálod, nem lesz eredmény nélkül! Hidd el, mindent kipróbáltam a legdrágább bogyókon keresztül a mindenféle előírt diétáíg. Semmi nem használt. És ez bejött!!! Tervezd meg a napjaidat előre, akár egy hétre is..főként mozgás terén, melyik nap hogy lesz időd, és tartsd magad hozzá...Sok sikert!!! :)
2010. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, vizet - Teát!
2010. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kisnita ***** válasza:
60%
Norbi módszer, de az nem egy hónapos. Egy hónap alatt nem lehet lefogyni semmivel csak koplalással, de az sem tartós! Úgyhogy ezen gondolkodj el!
2010. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!! Köszi!! Szeretnék én lefogyni és kb 12-13 kg-t kell leadnom a normál testsúlyhoz és igen is le lehet fogyni egy hónap alatt ls nem Norbizok mert fost se ér a Norbi módszer. Kösz!!
2010. dec. 5. 09:11
 7/12 anonim válasza:

12-13 kilót ne akarj egy hónap alatt lefogyni!

Előzőek között mondanak okosakat.

Dietetikust esetleg házidokidat kérdezd meg mit tud ajánlani! Segíteni fognak, az a dolguk!

2010. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ekeke ***** válasza:

Pont feleannyit kell enni és kétszerannyit mozogni.


Evés: minden étkezést meg kell enni, cukros-zsíros dolgok kivételével mindent, amit szeretsz, több vitamint, mert csökkentett adagban ugye kevesebb van.

Mozgás: amit tényleg élvezel, és pont annyit és olyan intenzitással, ami nem fáraszt szét. Fokozatosan!

2010. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kisnita ***** válasza:

Hát ilyen hozzáállással soha nem fogsz lefogyni... Hidd el tapasztalatból mondom, mert nálam is nehezen alakult ki az elhatározás. Mit tudsz a Norbis módszerről hogy egy fosnak tartod? :O Nagyon-nagyon sokan lefogytak már ezzel a módszerrel és most én is ezen az úton járok. Nekem nagyon tetszik mert nem kell éheznem, tök jó kajákat eszem és tényleg látszik az eredmény pedig még 2 hete sem csinálom és mivel lusta vagyok mozogni (minek titkoljam?) egyáltalán nem edzek és nem izzadok meg azért, hogy fogyjak. A fogyás 80%-ban az étkezésen múlik és a maradék 20% a mozgás. De tudod milyen jó érzés, hogy beleférek abba a nadrágba amit már régen megvettem mert nagyon tetszett és eltettem, hogy majd egyszer jó lesz rám? Most jó rám! Sőt a fenekemen és a combomon még bő is egy kicsit úgyhogy lehet egy számmal kisebbet kell majd néznem :)

Nincs veszíteni valód a kilóidon kívül! Nem drága, nem kell hiper-szuper Norbis kajákat venned, tök felesleges. Keress rá a neten a táblázatra és a kódokra és az alapján étkezz! Minden hétköznapi élelmiszerek (tejtermékek, húsok, sütik, zöldségek, gyümölcsök, alapanyagok stb) be vannak sorolva és tényleg mindenből lehet válogatni, össze írod mit akarsz enni, lemész a boltba és megveszed, ennyi. Olvass a módszerrel kapcsolatban és hidd el meg fogsz lepődni, hogy tényleg nem egy humbug.

Remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy nagyon hatékony ötperces diétát, ami rettentően hatásos tud lenni. Keress egy sínt ahol lehetőleg gyakran járnak a vonatok. Ha ez megvan akkor rakd rá a lábaidat a sínre és várd meg a vonatot... pár perc múlva garantáltan könnyebb leszel 10-20 kg-al.. ráadásul ha túléled akkor még a kórházban is fogyni fogsz a sok ratyi kajától. Egyébként komolyra fordítva a szót, hagyd a francba a diétát és inkább fuss vagy járj sportolni, mert a kajálás a szex után a második legjobb természetes örömforrás.. Én nem fosztanám mg magam ettől.
2010. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!