Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg 5 kilótól?

Hogyan szabaduljak meg 5 kilótól?

Figyelt kérdés
Sportolási lehetőségek korlátozottak, maximum bicikli és futás, de amúgy se izmos meg kidolgozott akarok lenni hanem vékony. 47 kiló körül lehetek, 2 éve 42-43 voltam és sokkal jobban éreztem magam. Ha éhes vagyok, nem bírom ki, hogy ne egyek. Minőségi, egészséges dolgokat eszem csak a mennyiséget nem tudom csökkenteni. Mit lehet tenni a folyamatos éhségérzet ellen? Rosszul vagyok, ha 1-2 óráig nem eszem semmit. Pedig minimum 2 liter folyadékot iszom naponta.
2011. szept. 11. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és hány centi? Ezek fontos adatok, nélkülük nem lehet válaszolni!

Zöld és fehértea csökkenti az éhségérzetet tapasztalatom szerint-persze csak egy ideig, enni mindennap kell :)

2011. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
korod és magasságod mennyi?
2011. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, magasság szerintem nem fontos. Mint említettem, voltam már 42 kiló is, és akkor éreztem jól magam.
2011. szept. 14. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintünk meg igen. Így nem lehet választ adni. BMI-d mennyi/hova esik? Sovány/Enyhén túlsúlyos/Túlsúlyos?
2011. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nincs betegséged? Ájulás érzet, ha nem eszel?

Egyébként engem 1 alma ellakat, te hogy vagy vele?

2011. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogmosás is segít, vagy bármi mentolos cucc, pl.rágó.
2011. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szálkásító étrend? napi 6x étkezés? hmm? HHHMMMMM?
2011. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos hogy hány kiló...lehet hogy épp 155- 160 cm de kinek mi az ideális súly, ha ő annyival jobban érezte magát akkor nincs probmléma ha 155-160 cm is... ha anorexiás azt meg nyilván észreveszi a környezete, de ezt ennyi evés mellett erősen kétlem. :) (mert gondolom amiatt aggódtok hogy kóros soványságra hajt)

Szóval, a lényeg hogy egészségesen étkezz, teljes kiörlésű kenyér, sok gyümölcs, zöldség. Ne a fogyásra koncentrálj elsősorban, mert ha helyesen étkezel az le fog menni magától is mivel nem olyan sokat kell fogynod. Emellett egyél sűrűn ahogy eddig is, de mindenből fele annyit amennyit eddig ettél! Ha van rá időd akkor mozogj sokat. Hamar le fog menni meglátod, én is 5 kiló mínuszra hajtok, remélem ez így nekem is bejön. ;)

2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!