Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg a hasamtól?

Hogy szabaduljak meg a hasamtól?

Figyelt kérdés
Amúgy se lennék soha nádszálvékony, de a hasam aránytalanul nagy... hogyan szabadulhatnék meg tőle?
2011. ápr. 2. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sportolással
2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

vágd le... :D nem amúgy, csak elég vicces volt a megfogalmazás, bocsi.


nos, mivel helyi zsírégetés és fogyás nincs, ezért kezdj el naponta mondjuk futni, esetleg naponta többször is, ez nagyon hasznos. garantáltam fogyni fogsz a hasadból is. nagyon jó még az úszás, bár nem hiszem, hogy lenne valakinek pénze hetente többször úszni. ja és figyelj az étkezésedre, naponta 5ször egyél keveset kerüld a zsíros ételeket, egyél sok zöldséget, igyál sok vizet (így gyors lesz az anyagcseréd), ha hús, akkor csirke stb.


ha egy kicsit utánaolvasol a témának, nem leszel majd dühös, hogy itt milyen hiányos válaszok érkeznek. én is leírhatnék mindent az egészséges életmódról és a sportról, amit 14 hete folyamatosan "művelek", bár egy kissé hosszú és bonyolult lenne + már leírtam vagy százszor másoknak. olvass utána, ennyit tudok mondani. google a jóbarátod

2011. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!