Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » ! SÜRGŐS! Hogyan fogyjak le...

! SÜRGŐS! Hogyan fogyjak le tavaszig?

Figyelt kérdés
Nem tudok lejárni edzeni,futópadot szobabiciklit stb-t venni.Otthoni gyakorlatok érdekelnek.Főleg combról felkarról és csípőről szeretnék fogyni.Hogyan??
2010. dec. 17. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 2 hét alatt 6 kg-t fogytam. Almaecettel. Előtte fél-fél évig szobabicikliztem,futottam (becsülettel minden nap,hóban esőben szélben)a család idegeire mentem,és SEMMI! Most itthon ülök,mosok,főzök, takarítok,több időm van a gyerekre (igaz,h ezen a karácsonyon nem ettem szaloncukrot)...és szinte olvadt le rólam.Előtte 8000 ezret költöttem méregtelenítő teákra,most meg verem a fejem a falba. Szóval almaecet.Orbitális mennyiség,de nekem ez vált be.És nem 100kg-ról akartam hanem 60-ról.Szóval mégcsak nem is az a tartomány,amire azt mondják h megindul. Most 54 vagyok,169cm-re.Még 2 kg és megnyugszom.Sok sikert annak aki kipróbálja.
2010. dec. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
26%

Én 2 hét alatt 20 kg-t fogytam. Gépolajjal. Előtte fél-fél hétig almaeceteztem,méregtelenítőteáztam(becsülettel minden nap,hóban esőben szélben)a gépüzem idegeire mentem,és SEMMI! Most a gyárban állok,javítok,ellenőrzök, melózgatok,mint egy állat napi 20 órában (igaz,h ezen a karácsonyon 4 műszakot toltam, a bónuszok miatt)...és szinte olvadt le rólam.Előtte 8000 ezret kerestem újságkihordóként,most meg verem a fejem a gyárszalagba. Szóval gépolaj, földgáz.Orbitális mennyiség,de nekem ez vált be.És nem 100kg-ról akartam hanem 143-ról.Szóval mégcsak nem is az a tartomány,amire azt mondják h megindul. Most 54 vagyok,169cm-re.Még 20 kg és megnyugszom.Sok sikert annak aki kipróbálja.*

*: Bármiféle hasonlóság másfajta módszerekkel, kommentekkel pusztán a véletlen műve!**

**: Mindig elolvasod az apró betűs részt?

2010. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:) :) :)
2010. dec. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!