Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan " fogyjak le tavaszig?...

Hogyan " fogyjak le tavaszig? Milyen házi praktikákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni egy kicsit.Vagyis ezt most nagyon hülyén tudom csak elmagyarázni.:Az a gond hogy nem a súlyommal van a baj az szerintem normális.De a combom a csípőm és a felkarom nagyon vastag.Hogy adhatnám le onnan a felesleget??12 éves vagyok és most szinte biztos vagyok benne hogy azt fogjátok írni hogy mit akarok már magammal de ez nekem nagyon fontos.Van rá egy konkrét okom hogy miért kellene:3 napos osztálykirándulásom lesz és egy házban fognak aludni a fiúk és a lányok.És szegény fiúk olyan mamlaszok hogy nem képesek maguknak engedni egy pohár vizet.És ha az éjszaka közepén felébreszt valamelyik akkor ne szégyelljek kimenni egy pólóban és egy rövid gatyában vagy bugyiban...c(: És megyünk majd strandra is és ott akkor mi lesz??És én nagyon szeretném ha nem azon vitatkoznánk hogy mit képzelek magamról és hogy 20 éves koromra egy anorexiás k*urva leszek.Az most nem lényeg.Hogyan agyjak le a combomról a csípőmről és a felkaromról felesleget tavaszig?????Ja és 12 éves 150 cm és 48 kg vagyok!!
2010. dec. 17. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Segítsen már valaki!!!
2010. dec. 17. 19:21
 2/6 anonim válasza:
próbáld ki a 90napos diétát :)))
2010. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy ki próbáld a 90 napos diétát!!:D

Ezt nem azért írom mert még csak 12 éves vagy, hanem azért mert a diéta egy átmeneti időszakot jelent.

Ezért csak átmeneti hatása van:)

Ahogy abba hagyod vissza jönnek a kilók.


Az étkezésnél csak arra figyelj, hogy ne egyél szemetet.

A legegyszerűbb ha tartod a szénhidrát, fehérje és zsír arányt.


használd ki hogy 12 éves vagy:)

Még simán megtanúlhtsz egy táncot, vagy menj el valahova sportólni:)

2010. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportszerűen lovagolok de az egyáltalán nem fogyaszt!Legalábbis engem nem!
2010. dec. 19. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
hát egy 10 kg-t lekéne dobnod:O
2010. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
10 kilót??????HÁT MOST TÉNYLEG ENNYIRE KÖVÉR VAGYOK???
2010. dec. 22. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!