Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez nagy bun volt? Kaphatnek...

Ez nagy bun volt? Kaphatnek tanacsokat az etkezesekkel kapcsolatban? Komoly valaszokat kerek!

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el, ez volt az etrendem:

reggeli: alma

ebed: 3 fott tojas, meg egy keveske mozzarella sajt

vacsi: sajt


elmentem edzeni, de utana baratnomhoz mentem, es mondta,hogy meg kell kostolnom amit fozott, krumpli levest... csak egy picit ettem, meg egy uj fajta mogyis nasit... szerintetek ez nagy bun?


Valamint, ha van valakinek ebben tapasztalata, tanacsa, szivesen fogadom, elore is koszi:)


2011. febr. 25. 05:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha már 90naposra adtad a fejed, akkor igen, ezzel bizony komolyan megszegted az étrendi előírást. Barátnődnek mondhattad volna, hogy te most ezt csinálod és csak a kolbászt eszed ki a levesből, de természetesen viszel el belőle, mert holnap úgyis keményítő-napod van és biztos nagyon finom, meg fogod kóstolni. Persze egy baráti társaságban jobb ezt előre tisztázni és akkor mondjuk sült-csirkét csinál a leves , meg sajtfalatkákat a mogyi helyett, és együtt tudtok enni.
2011. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
mondtam neki, de mondta, hogy nem sokat ad es akk nem szamit
2011. febr. 27. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!