Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én sajna már az elsö napnál...

Én sajna már az elsö napnál elbuktam. Hogyan lehet kibirni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 19:22
 1/7 anonim válasza:
100%
Kitartás, és erő!
2008. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az nekem nem megy. Esetleg valami más?
2008. márc. 3. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívd fel magad! El kell döntened, végülis le akarsz fogyni vagy sem? Akaraterő. Más nem segít. Ha éhes vagy, menj el sétálni, tereld el a figyelmed.
2008. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Tudod miért nem megy? Mert így állsz neki! Tudod mit? Akkor ne diétázz. Hízz meg, és sajnáltatsd mahad! Ha mégis a másik utat választod, és úgy döntesz, hogy végigcsinálod, akkor ne úgy állj neki, hogy akkor holnaptól... MÁTÓL! És ne úgy kezd, hogy akkor nekiállsz minden előkészület nélkül. Jegyezd meg,hogy minden agyban dől el. Tisztázd magadban, hogy meg tudod csinálni. Mielőtt nekiállsz egy böjtnek, vagy diétának, először lelkileg készítsd fel magad arra, hogy mi következik. Tisztázd magadban azt, hogy miért csinálod és hogy mit szeretnél elérni vele. Egy böjt, vagy egy diéta nem csak testi, hanem lelki megtisztulást is jelent. Nem vicből írom, mert egy 4 csillagos gyógyhotelben rendszeresen foglalkozom böjtölő emberekkel és autogén tréninget tartok nekik. Sokat beszélgetek velük, illetve nem egyszer böjtöltem én is, többféle böjtöt is kipróbálva, továbbá jövő héten állok neki egy új, 10 napos böjtnek. És másképp nem megy, hidd el, hogy belűl kell elrendezni. Ha elhiszed, hogy menni fog, akkor menni is fog. Csak ne add fel. Minden alkalommal, amikor megszegnéd, gondolj arra, hogy egy rongy ember vagy, akinek semmi kitartása és akaratereje nincs, ha nem tartod be. És amikor egy tiltott dolog felé nyúlnál, egyszerűen jusson eszedbe, hogy ,,Megérné?" És mi a válasz? ,,NEM!" És húzd vissza a kezed. Sok sikert. További kérdésekért írj e-mailt. Üdv.: Z
2008. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En tavaly vegigcsinaltam...nagyon kemeny volt es igazsagtalan. Leadtam 10 kg-t ami vissza is vanszorgott...mert ez a dieta valoban nagyon jo de egyet nem tanit meg: az egeszseges etkezest es azt, hogy mennyi az eleg.

Az elottem szolonak valahol igaza van de azt gondolom nallam nem mukodne ez a kemeny modszer amit o alkalmaz.

Az agyadban kell megszuletni a gondolatnak es aztan elhatarozassa kell valnia annak, hogy eleged van. Rosszul vagy, ha tukorbe nezel. Szeretnel lapos pocit es formas labakat es nem akarod, hogy nyaron osszeerjen a combod a melegben....stb.

Megtalalod magadban a megfelelo motivaciot es kitartassz mellette. En mindig arra gondolok ami a celom. Arra, hogy bele akarok ferni a rovidgatyaimba amik jok voltak ram evekkel ezelott, birni akarom a fizikai megterhelest, vizet iszom, mert jo a bornek stb...

A fogyokura nem konnyu. Kitartast igenyel de ha beindul nagyon boldog leszel es akkor van, hogy nem szabad azt mondani, hogy na most hogy lement ujabb egy kg. megehetsz egy egesz zacsko cheetost.

En pl. imadok enni. Szakacs volt a nagymamam, apam is imadott fozni es en is szeretem a minosegi eteleket.

Meg kellett tanulnom a porciozast. Nem konnyu hiszen tobbet is meg tudnek enni mint amennyi a tanyeromra kerul.

Ha ugy erzed, hogy nehezen megy a 90 napos kura, vannak kevesbe drasztikus kurak keress ra a neten. Nem lesz a vegeredmeny annyira gyors mint a 90 naposnal de a cel a lenyeg es nem mindegy hogyan ered azt el.

Sok sikert kivanok es kitartast!

2008. márc. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy oka van, hogy elbuktál az első nap: minden a fejben dől el, így az is, hogy diétázol-e, vagy sem. Amíg csak azért diétázol, mert "jaj, olyan husi vagyok, meg mit mondanak rólam, szóval, muszáj...", addig ne várj mást. Amint kattan valami a fejedben, hihetetlenül természetes lesz, hogy betartod a diétát.
2008. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Szerintem meg nem arra kell koncentrálni, hogy ez valóban egy fogyókúra, egyszerűen csak próbálj meg az itt található receptekből a napnak megfelelően választani. Nekem sincs akaraterőm egy gramm se, de ha még azzal zúznám az agyam, hogy fogyózóm, és stresszelnék azon, hogy mit eszem és leginkább, hogy mit nem, még a kardomba is dőlnék. Nekem eleve a tudat nem tesz jót pszichésen, hogy nem ehetek azt amit akarok, szerintem nálad is ezzel van a baj. Ma például keményítő napom van, és tökre örültem a paprikás krumplis ötletnek, mert tökre szeretem. És nem arra gondolok, hogy fogyózóm és keményítőnapom van és a rohadt életbe, hogy nem nyalhatok el egy fagyit, hanem hogy de tök jó, ma paprikás krumplit fogok enni.

Abban egyetértek, hogy a cél baromi fontos.

2008. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!