Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétával kapcsolatos...

90 napos diétával kapcsolatos sikerélményeid?

Figyelt kérdés

ELLENZÉST, KIOKTATÁS, TUDOMÁNYOS(nak tűnő) KIOKTATÁST NEM KÉREK! Aki nem ért egyet a diétával, VALAHOGY BÍRJA KI, HOGY EBBE MOST NEM SZÓL BELE!

Ezek után mindenki legyen annyira ÉRTELMES, hogy csak a kérdésre fog válaszolni. Aki nem érti meg ez, és elkezd lebeszélő vagy lenéző megjegyzést írni, azt joggal fogom utána lehordani minden idiótának.

Szerintem korrekt vagyok, hogy a kérdéshez elmondtam a kérésem. Köszönöm, hogy betartod.


2011. okt. 14. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

van közöm hozzá, ha magyar emberek szétcseszik a testüket :)

több is, mint amit elhinnél, de ezt hagyjuk.


Téged nem érdekel az egészség (egyébként ez sem igaz, csak már durcás vagy, ha higgadtan végig gondolod, pontosan tudod, hogy érdekel, ha csak mérsékelten is) viszont a fogyózók nagy része pont kinézet/egészség miatt fogyna le :)


na most, megint számozok.

1. szerinted hogy fog kinézni, aki sza.rul fogy? :) ismerős a narancsbőrös löttyedt test fogyás után? neked nem? sokaknak bizony igen sajnos.

2. elkezdesz így enni. ugye azt tudod elvileg, hogy zsír fölös energia esetén képződik. ITT mi garantálja, hogy nem lesz fölös energiád? az, hogy 3 napon át szénhidráttal tömöd magad? ebből 2 nap kiváló lehet akár cukorbetegség megalapozására, de egyáltalán nem következik belőle a fogyás.

ez a másik ok amiért írok, neked is. nem valószínű, hogy így lefogysz ugyanis. én persze szeretném, hogy sikeresen fogyj, és egészséges légy, ezért ajánlom hogy kicsit több ésszel táplálkozz. ez mindenkire vonatkozik, nem csak a fogyni vágyóknak.

2012. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 oyeacch ***** válasza:
0%

Kérdező, és még néhány barom, hogy ti mekkora selejtek vagytok... :D Régen az oroszlán szedte az áldozatait, és így lett kiszórva a leggyengébb láncszem, most meg evvel a 90 napos lófasszal :D


Csináljátok csak, ez nekünk csak jó! Nem viszitek el a csirkét előlünk a teszkóból, mert +4 kg-t már nem bírnátok hazavinni... LOÁLL

2012. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

végül is :D

azt hiszem ez a felfogás egészségesebb. ezennel minden jó tanácsot visszavonok, és csak ne növeljék a keresletet a csirkére, mert az húzza az árakat magával :D

2012. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 oyeacch ***** válasza:
0%
Ennyi :D
2012. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!