Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki csak ócsárolni tudja a 90...

Aki csak ócsárolni tudja a 90 napos fogyókúrát, az miért olvasgatja? Nem nyitnátok magatoknak egy másik fórumot " miért ne csináld a 90 napos fogyit" címmel? . Ha valki elhatározta magát már az is egy lépés előre. Tartsuk ezt tiszteletben.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Azért olvasagtja, mert mindenki azt olvas és tesz amit akar, és olyan dologgal kapcsolatban is amit utál. VAgy ellene van.

Kiváncsi is joga is van hozzá. Ezért.

2009. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Joga az van, csak kár fikázni másokat akiknek jogukban áll 90 naposozni.
2009. máj. 22. 12:48
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert nagyon ráérnek. Én nem töltöm olyannal az időm, ami nem érdekel. Szerintem meg akarják mondani a frankót. Ne foglalkozz velük.
2009. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Én nem ócsároltam soha sem a 90 naposat, viszont most elmondom a véleménye. A 90napos egy hü**eség! Egyetlen előnye az, hogy valamennyire rendszert csinált az ember életében, aminek -bár e nélkül is lennie kéne-, de 10-ből 1 ember életében ha van.

A 90 napos azzal ér el sikert, hogy elérhető célt tűz az ember elé: csináld 90 napig és fogysz. És nem kér lehetetlent: cska ne egyél cukros dolgokat, hanem ezt vagy azt. Azonban, aki végig is csinálja én még nem hallottamolyanról aki visszatért a régi életmódjához és megtartotta volna a súlyát. Ez alapvetően jó is lenne és logikus: életmódváltással lehet célt elérni. Viszont itt jön a gond. A 90napos egy olyan életmódot kínál, amit hosszú távon nem bír a szervezeted!

Mit szólnál ha azt mondanám,hogy holnap scak levegőt vehetsz, de nem ihatsz és nem ehetsz. 2. napon csak ihatsz, de nem ehetsz és nem vehetsz levegőt. 3. napon csak evés, se levegővétel se ivás. Nyilván nem bírnád sokáig. Nos a szervezeted is így van ezzel, ugyanis folyamatosan szüksége van mind fehérjére, mind szénhidrátra, mind zsírra, és nem szabad szétbontani hogy egyik nap csak szénhidrátot eszel, másik nap fehérjét, stb! Ez kínzás! Nem csak hogy minden nap szükség van mindenre, hanem minden ÉTKEZÉSnek teljesnek kell lennie, tartalmazzon mind fehérjét mind ch-t mind zsírt. Nos, ezért sz*r a 90napos!

2009. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyébként amiből a 90 napos kiindult az nem olyan nagy hülyeség, és azt tényleg orvosok találták ki. Ez úgy nézett ki hogy EGY NAPON BELÜL kell szétválogatni a kajákat nem egy héten belül. Abban a formában jó is meg egészséges is, de ebben a "90 napos"-nak nevezett formában minden csak nem egészséges.

Így már érthető mi a kifogása ellene sokaknak?

Nem azért fikázzák mert jólesik, hanem mert úgy rossz ahogy van és csak titeket próbálnak megkímélni tőle.

Tegyük fel, hogy füvezel. Ha azt mondom, hogy ne füvezz akkor is meg fogsz sértődni, mert mondjuk szerinted jó én meg tudom, hogy nem és le akarlak beszélni?

Ilyen ez is.

Te azt hiszed jó, én meg tudom, hogy nem és ezért szólok, nem fikázás képpen.

2009. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jogod van ahhoz is, hogy a sínekre hajtsd a fejedet, meg hogy belenyúlj a fortyogó ónkádba, meg leléphetsz az autó elé a busz mögül, meg beleugorhatsz a Dunába is, de a társadalom azért jött létre, mert az emberek együttéléséből az a nyilvánvaló előnyöd származik, hogy nem kell mindent újra megtanulnod, végigbukdácsolva a kudarcokat, hanem embertársad MEGKÉRDEZÉSÉVEL esetleg rájöhetsz arra, hogy ha ezt csinálom, az jó, ha azt csinálom, az NEM jó, és nem azért mondja a másik, hogy megszivasson, hanem mert nem akarja, hogy a sikertelenségét a másik újraélje! Mivel a 90 napos diéta bizonyítottan NEM JÓ, ezért nem értem mit is kéne benne tiszteletben tartani?
2009. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves szaktanácsadók! Azt kellene tiszteletben tartani, hogy valaki elhatározásra jutott és belefogott valamibe amihez akarat és kitartás kell.Nem kevés! Érthető?
2009. máj. 23. 08:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Az öngyilkossághoz is erő és elhatározás kell mégsem ajánlják mert nem egészséges...
2009. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

.nekem ne mondja senki, hogy egy nap alatt minden täpanyagot bevisz a szervezetébe....minden nap ugynugy esztek feherjet, szénhidrätot...és igy toväbb....mert ez hazugsäg....mondjuk sosem zabältam egész nap mindent ami a közelemben volt...

a cukor elhagyäsa meg csak pozitiv....azonban abban biztos vagyok, hogy a gyomor nem ugy van kialakulva minden kajät egyidejüleg beletuszkoljunk, es meg sem birjuk emeszteni...

én pär napja csinälom ezt a diétät, na nem mintha sélybéli gondjaim lennének, de emésztésbeliek azok vannak...és ha hiszitek ha nem a gyomrom egyszer sem égett, egyszer sem fäjt, és nyugodtan alszok minden éjjel...nem mondom hogy mindent naprol napra betartok, de egyszerre csak egyféle kajät eszem, nem keverem , és megvärom amég az elözö dozis megemésztödik....

semmi gondom nincsen...semmi nem hiänyzik....fogyni még nem fogytam , de nincs is nagyon miböl....söt talän többet eszem mint azelött, és igen, rendszert hozott az életembe.

és nem hiszem , hogy a szervezetnek käros lenne, az ha egy nap nem eszik mindenböl...

2009. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszadó!

Te nem tudod megemészteni mondjuk, a csirkét a rizzsel?

2009. jún. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!