Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki csak ócsárolni tudja a 90...

Aki csak ócsárolni tudja a 90 napos fogyókúrát, az miért olvasgatja? Nem nyitnátok magatoknak egy másik fórumot " miért ne csináld a 90 napos fogyit" címmel? . Ha valki elhatározta magát már az is egy lépés előre. Tartsuk ezt tiszteletben.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is minden nap eszek mindent: csirke - fehérje, rizs- ch, lenmagolaj-zsír, multivitamin - vitamin.. lazán meg lehet emésztei sőt.. 1000szer könnyebben mint a "nóórmális" kaját. Erről ennyit.
2009. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jogosan ócsárolják a 90 napos diétát - az egész egy kalap szart nem ér.
2011. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért fáj az neked, ha egy nyilvánvaló baromságról kijelentjük, hogy nyilvánvaló baromság? Nem bírod a kritikát??
2011. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, a 90 napos kreténség egy működésképtelen szar. És az is marad, vitának helye nincs.
2012. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jól mondták az előttem szólók. Ment a zöld pacsi nekik!


Ez a 90 napos idiótaság ez fogyatékosoknak lett kitalálva, hogy testmozogni ne kelljen még véletlenül se, és rá lehessen kenni a szart a genetikára, hogy ők amiatt kövérek, nem a több tonna gyorskajától amit bezabálnak...


Nevetséges ostobaság, akinek van esze, elkerüli a 90 napos baromságot.

2012. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!