Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm elhatározta, hogy...

A barátnőm elhatározta, hogy ő nem fog semmit se enni (illetve csak nagyon minimálisan), ebből később anorexia is lehet, gondolom. Hogy mondjam meg neki, hogy ez nem lesz így jó?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a leányzó nem a legsoványabb, de szerintem akkor sem ez az ésszerű módszer a fogyásra. Ti mit gondoltok? Szerintetek hogy lehet erről valakit lebeszélni??
2008. nov. 17. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem amig o ezt meg csak mondja, addig ne aggodjal! Tudod nem az a lenyeg amit mond, hanem amit csinal!

Szerintem ugysem fogja birni az ehezest, azert nem annyira egyszeru dolog am az, hogy nem fog semmit se enni, plane ha nemis olyan sovany fajta, ha eddig a jo kis kajalasokhoz volt szokva.

Raersz majd akkor aggodni, amikor tenyleg nem nagyon fog enni. De amikor elkezdi tenyleg a fogyokurat, akkor segits neki ugy, hogy egyutt mentek sportolni. Uszni, futni, biciklizni, magyarazd el neki, hogy sokkal fontosabb a sport ha fogyni akar, mint a nem eves.

Ennie kell neki, csak kevesebbet, es a felesleges eteleket (chips, csoki, suti, lisztes dolgok, cola es tarsai)hanyagolni.

2008. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lebeszélni - ha már ezt teljesen elhatározta - nem tudod.. majd megtapasztalja, hogy mit jelent nem enni, ha már az ájulás szélén lesz. (onnan tudom, hogy 16 éves koromban én is ezt csináltam, amíg egy napon alig bírtam busszal hazajönni a suliból)

esetleg nyomtass ki netről olyan cikkeket, amik bebizonyítják ennek az ellenkezőjét: az embernek így csak le fog lassulni az anyagcseréje, aztán rájön a falásroham, és kialakul a jojó effekt. az egészséges, tartós fogyáshoz ez édeskevés lesz.

a közös sport is egy jó megoldás, amit előttem említettek, tölts le aerobic dvd-t, menjetek korizni, akármit, amit bír.

2008. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!