Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra lefogyhatok így egy 10...

Nyárra lefogyhatok így egy 10 kilót? (3-4 hónap alatt)

Figyelt kérdés

A 170 centimhez 75 kg vagyok, és nagyon is tudom, hogy kövér vagyok és ezt csak saját magamnak köszönhetem.. Nyáron lefogytam majdnem 6 kg-ot, de amint elkezdődtek a szürke, hideg hétköznapok és a stresszelés a suli miatt elkezdtem ugyanúgy "zabálni" mint korábban, és egy percet se mozogtam mivel hulla fáradt voltam. Jó, nem fogok kifogásokat keresni: rohadtul lusta voltam!

Ezen szeretnék változtatni, hogy nyárra csinos(abb) legyek.

Már ki is raktam az ágyam felé inspiráló fotókat csinos nőkről:D Szóval az alábbi a tervem:


Reggelire valami laktató, de egészséges ételt eszem, hogy legyen energiám a nap többi részében is. pl. szendvics sonkával sok zöldséggel és e mellé citromos víz.


Tízóraira gyümölcsöt, joghurtot vagy ilyesmi könnyű ételeket.


Ebédre finom főtt ételt, viszont kihagynám ezekről a krumpli/rizs/tészta kombót, amit általában köretként eszem és párolt zöldségekkel helyettesítem őket vagy pedig csak egy nagy tányér finom, laktató levest eszek.


Uzsonnára egy kis maréknyi a sótlan olajos magvakból, mint mogyoró, pisztácia stb. vagy! friss zöldségek/gyümölcsök joghurtal.


Vacsira pedig saláta a házi készítésű kapros öntetemmel (természetesen light változatban:)

És ezek mellé természetesen min. 2 liter friss ásványvíz.


Persze ez csak egy példa. Látjátok, nem akarok koplalni és nem is fogok, mert attól csak rosszkedvű és mérges vagyok az senkinek se jó :)


Edzésnek napi 2x 25 perc edzés Schorbert Norbival, és napi 30 perc hullahopp karikázás. :D (mivel edzőteremre most nem futja ezért be kell érnem ezzel) Illetve heti 3x lemegyek és futok/ugráló kötelezek.

És innentől próbálok minél korábban ágyba bújni, legalább 10-re az ágyban szeretnék lenni hogy kipihent legyek.


Szerintem menni fog:) És nagyon szívesen elfogadnék pár biztató tanácsot, vagy ha van valami ami esetleg nektek is bevált azt nagyon szívesen meghallgatom!


/amúgy nyárra kb. úgy 65 kg szeretnék lenni, nyár végére meg kb. 58-60/


2012. márc. 3. 11:17
 1/4 anonim válasza:
én is 170cm vagyok és tavaly augusztusban még 68kg voltam most meg 59-60 és azt se tudom mitől :D mondjuk szeptembertől én annyit csináltam, hogy este 6 után semmit nem ettem csak vizet ittam. Mert láttam erről egy videót, hogy így tök jól lefogyott egy nő. Na de hát akkor ezek szerint ez nekem is bevált.Ha te még plusszba mozognál is mellé csúcsszuper alakod lenne :) sok sikert!
2012. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyáron és is pont így fogytam le! :D 6 után egy falatot se ettem csak vizet ittam és tényleg bevált, ez egyértelműen benne lesz a mostani diétában is! :) Köszönöm a biztatást:)
2012. márc. 3. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik! Nagyon jó! Én is hasonlóan csinálom. :)

Sok Sikert!


"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik."

2012. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyönyörű ez az idézet! Szinte erőt ad, köszönöm! :)
2012. márc. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!