Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok,165 cm és...

17 éves lány vagyok,165 cm és 70 kg. Egy héten 3x járok edzőterembe, ahol 40-45 percet futok. Lefogyhatok 3-4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Reggelire szendvicset eszek, tízóraira valami gyümölcsöt szoktam. Ha hazaérek az iskolából negyed 3 körül ebédelek, amit anyu éppen főzött(persze csak mértékkel). Ha tízóraira vagy vacsorára joghurtot eszek akkor sikerül leadnom 5-6 kg-ot?
2012. jan. 6. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A heti 1 kiló fogyás, már intenzív diétának számít, valójában annál gyorsabban nem is ajánlatos fogyni. Futással jó sok kalóriát lehet elégetni, remélem, az ízületeid bírják a terhelést. Konkrét étrend nélkül meglehetősen bizonytalan az eredmény. Itt találsz néhányat:

[link]

2012. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TKI Ibolya válasza:
Sikerülhet megfelelő kitartással és jó étrenddel.Amit leírtál az jó feltéve ha nem eszed magad betegre ebédnél és nem cukros édes joghurttal tömöd magad.Vacsira semmi kenyér,kifli tészta csak fehérje sok sok zöldséggel és garantált a siker!
2012. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt ajánlom, hogy a hosszú és unalmas futás helyett ezt csináld: 5 perc bemelegítés, majd egy percig fuss/tekerj teljes erőből úgy, hogy majd meghalsz. utána egy perc lassú rész, ezután megint egy perc kifulladásig és megint egy perc pihentető. ezt csináld meg 4-5-ször, majd 4-5 perc levezetés. ez csak 20 perc és kész a zsírégető edzés
2012. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)


Ibolya: természetesen csak natúr joghurtra gondoltam:)


14:07 akkor szerinted ez elég hatékony lenne? van valami személyes tapasztalatod?:)

2012. jan. 6. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ismerősömnek bevált és egy edző ismerősöm is erre esküszik. Én is kipróbáltam és van olyan nehéz, mint a hosszú futás
2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!