Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok egy hónap alatt...

Lefogyhatok egy hónap alatt 5-6 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 13 éves lány vagyok 162 cm és 62 kilóval kezdtem a fogyókúrámat most 60 kg vagyok!! De még szeretnék 5-6 kilót leadni!! Változtattam az étkezési szokásaimon!! Íme:

Reggeli:egy zsömle amibe sajtot szórok egy joghurt!

Ebéd:Nem válogatok ami van de sült krumplit,pörköltet nem eszek :)

Uzsonna:1 tál magvas müzli

Vacsora:arra nem igazán eszek, de ha megéhezek egy joghurt

És gyümölcsöt is szoktam enni!

Naponta egy óra hosszát szoba biciklizem!

Sok kommentet kérek, véleményt!! Szívesen fogadom a válaszokat hogy ez így jó-e, Jól haladok?? tanácsokat szivesen várom!!:) Előre is nagyon szépen köszönöm!


2011. nov. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

A joghurtot felejtsd el, azzal nem lehet fogyni. Sőt!

Ha a zsemléd t.kiörlésű lisztből van, akkor jó:)

A zsömibe ne csak sajtot szórjál! Sovány felvágottat, salátát, paradicsomot is.

A müzlit tejjel eszed? Ha igen felejtős, mert nagyon rossz ételtársítás.

Szépen alakul, főként hogy ilyen fiatalka vagy:)

Vacsizni pedig azért nem lenne rossz, mert még fejlődő szervezet vagy, és az indokolatlan ételmegvonás nagyon hibás. Könnyű vacsi lehet saláta, leves...stb.

A szobabiciklizés mellett még végezhetnél fekvőtámaszokat, hogy a felső tested is karbantartsd, ill. hasizomgyakorlatokat (felülések pl.).

De ügyes vagy, és így tovább!

2011. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a joghurttal (natúr) és a müzi tej kombinációval? Ezekről írhatnál, mert én is ilyesmit eszem és fogalmam sem volt, hogy nem jó és nem is értem.
2011. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

utolsó: valaki felpuffad tőle, mert nem bírja a gyomra, nekem sincs vele semmi bajom, sőt a zabpelyhet meg sem tudom enni vízzel, csak natúr joghurtban.


kérdező: az első válaszolónak igaza van, illene legalább valami könnyűt vacsizni, egyrészt, hogy a szervezeted ne éhezzen, másrészt meg mert mozogsz (biciklizel), és emiatt nyugodtan ehetsz egy picit többet :)

pl. ha szereted ezeket a krémtúrós finomságokat, akkor el tudod készíteni a light verzióját: sovány krémtúró kell hozzá (2-3% zsírtartalommal), pár szem édesítő, és belekockázol valamilyen gyümölcsöt (keveset).

vagy főtt tojást, kis olajban sütött rántottát is ehetsz zöldséggel, felvágottal. a lényeg, hogy vacsira már kerüld a szénhidrátot, azaz a kenyeret, tésztát, rizst, krumplit.

de ügyesen csinálod, légy kitartó és eléred a célod! :)

2011. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Első válaszoló: Szerintem a biciklizés éppen elég, azt olvastam hogy ami a combról fogyaszt az még a csipőmröl is égeti a zsírt :)Hasam meg annyira nincsen!!

Amúgy a joghurtot még azért fogyasztom, Jogobellát és Milli mia Krémtúrót, és néha Activia Jó estétet szoktam enni! :)

Amúgy hozzátenném hogy régebben 65 voltam és neki kezdtem a fogyóba de feladtam 3 kg le is ment!! De szerencsére nem híztam vissza és új erővel neki kezdtem! Remélem sikerülni fog!

2011. nov. 11. 08:46
 5/9 anonim ***** válasza:
csak hogy pontosítsunk, nincs olyan mozgás, amivel kifejezetten egy adott helyről menne le a zsír. biciklizéskor is mindenhonnan megy le, csak azért látod úgy, hogy neked a fenekedről meg combról, mert szinte csak ott van... olyankor nem is tud máshonnan lemenni, de ha mérnéd centivel a hasad/derekad, akkor azért ott is tapasztalnál pár cm változást. a fekvőtámaszt pedig nem fogyás miatt mondták neked, hanem hogy kicsit erősítsd a karodat - egy pici izom mindig szebb formát ad :)
2011. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 11. 14:06
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nem kene uzsizál es tokeletes a biciklizes pont eleg es valoban mindenhonnan fogyaszt foleg ha alva biciklizel!
2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amugy siman lefogyhatsz egy honap alatt anyit en egyszer 2 hét alatt fogytam 7kilot mondjuk nem epp enyi erofeszitessel ! hanem mindenap 2ora bicikli hegyre valodira pl:Madarasi Hargita es csak reggali meg ebed volt!DE azert csak igy tovabb sikerulni fog!:D
2011. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mar 12 napja ugyanígy étkezem és sportolok és már bele szoktam!!Jól is esik különben mindig várom a biciklizést!! :) És nem is éhezem ha megéhezek eszek gyümölcsöt zöldséget stb. Sokkal jobb ilyeneket enni mint csokit, meg csipszet!!
2011. nov. 12. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!