Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok 8 kilót egy hónap...

Lefogyhatok 8 kilót egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban túl sokat ettem ,főleg édességekből esténként.

Híztam 5 kilót. Szeretném ezt leadni ezzel az étrenddel:

-reggeli:

shake: [link]

Egy adag 7,5 gramm fehérjét, 6 gramm szénhidrátot és 1,5 gramm zsírt tartalmaz.


-tízórai: 1 alma


-ebéd: Iskolában eszem, mindig amit adnak. Nem vagyok nagy evő ezért kb. a fél adaggal mindig jól lakom.


-uzsonna: 1 natúr joghurt


-vacsora(7-8 óra körül): 1 shake


(Persze nem mindennap eszem u.ezt , ez csak egy példa volt. De hasonlóak máskor is : zsírszegény túró,saláták,tojások..


Minden nap 1 órát ellipszis trénerezem és 50 percet hullahoppozom. Naponta 2-5,3 liter szénsavmentes vizet iszom.


Ezzel az étrenddel és mozgással fogyhatok 1 hónap alatt leadhatom a 8 kilót?


160 cm vagyok és 48 kg.(könnyű csontozatú lány)

A nyáron 43 voltam és akkor is volt egy pici súlyfelesleg rajtam, ezért szeretnék 8 kilót leadni. Utána már csak izmosodni szeretnék.


2011. okt. 30. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Alapjába véve ezzel fogyhatsz 8 kilót de nem egészséges ezt 1 hónap alatt leadni, mellesleg ha visszatérsz a normál kajához szóval nem shakezel reggel este hanem eszel helyette akkor ugyanúgy visszajön. Este igyál csak shaket és ezt tartsd is meg. Reggelire meg egyél valami teljes kiőrlésű kenyérből szendvicset.
2011. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!