Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok,167 cm, és...

Mia.14 kérdése:

14 éves vagyok,167 cm, és 88.5 kiló. Hogyan tudnék lefogyni 20-25 kilót, és mennyi idő alatt, úgy, hogy ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok már 3 éve, és sehogy sem fogyok le.. Kérlek segítsetek ! :sss

2012. máj. 9. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

akkora vagyok mint egy bálna.. komolyan.. "


És? Magadnak zabáltál. Most ugyanúgy fogyj is le. Ne görcsösen, de tudatosan. Lassan. Van időd. Akár több év is.

2012. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy magadtól elkezdj egy fogyókúrát. Én a háziorvost javaslom, ő tud neked segíteni
2012. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én voltam dietetikusnál régebben, semmi újat/hasznosat nem mondott, számolgatnom kellett volna a kalóriákat. Önerőből többet lehet fogyni.
2012. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
azért van az hogy este 6 után nem szabad enni mert estefelé már nem mozog annyit az ember, nem tevékenykedik és ezért ilyenkor amit megettél azt nem tudod felhasználni mozgással mint napközben hanem zsírként halmozódik fel!:)
2012. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

akkora vagyok mint egy bálna.. komolyan..

60 kiló körül kéne hogy legyek, nem 90 körül.."


Saját magad csináltad, saját magadnak. De azért ne ess kétségbe. Téged még nem sürget az idő. Lassan és módszeresen csökkentsd a felesleges tápanyagbevitelt, és növeld a testnevelést, a sportot. Ne akarj látványos eredményt 1 hónap alatt. Érd el az ideálist akár 3-4 év alatt. Csak haladjál. Szokj hozzá a "nem zabálhatok meg mindent" élethez. A kövérség betegség.

2012. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!