Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról szeretnék fogyni.185...

Hasról szeretnék fogyni.185 centi magas vagyok kb. és 83-85 kiló. Egyszerűen hogy tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Milyen eszközöket vagy módokat kéne kipróbálnom ?
2012. jan. 13. 00:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%
Este 6 után ne egyél semmit. 2 hónap alatt -7 kiló nekem.
2012. jan. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Az utóbbi válasz azért nem helytálló mert ezzel az erővel miért ne 6 óra 5 percig ne egyen?Ez egy közkedvelt hülyeség...másrészről van egy rossz hírem egyszerűen diétával és edzéssel tudsz hogy ne legyél narancsbőrös, és legyél feszes, ehhez egy életmódváltás kell most nem fogok kisregényt írni keress rá neten : A sárga kapszula

Kezdőknek minden benne van aki mást mond hazudik vagy nem ért hozzá...utóbbi gyakoribb:D:D Jah és nagyon gyors fogyás nem jó mert sok izmot is feszítesz ami megadja a testednek a szép formáját.

2012. jan. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vagy olvasd el a lifetilt-et, ott is minden le van írva. ugyan úgy férfiakra is áll.

vagy kérdezd meg őt http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__25..

mert most ős is fogy, de ő már feltette ugyan ezeket a kérdéseket mint amiket te akarsz. ő most egy kicsit túlzásba esik, de ez csak részlet kérdés.

2012. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na most, eddig minden szép és jjo... de az a baj hogy nincs akaraterőm :/ és köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 15. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
van akaraterőd, pár napja ezt írtad "Hasról szeretnék fogyni" a szeretnék az akaromnak egy szebb formája, de lényegében ugyan azt a vágyat jelölik.
2012. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végülis igaz. Csak mégsem tudom magam rászánni :/
2012. jan. 16. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
majd később ha tényleg le akarsz fogyni, majd nekidurálod magad.
2012. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért értitek személyi edző vagyok 7 éves tapasztalattal a hátam mögött és leszavaznak 26! % ra, olyanok akik a nők lapja diétákban hisznek és közük nincs az egészhez,de mind1 nem próbálok meg senkinek segíteni értelmes infókkal éhezzetek csak meg tömjétek az update rudit, a normális kiszámolt étrendet, az aerob és a súlyzós edzést pedig hagyjátok annak aki valóban jól akar kinézni;)
2012. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz hülyékkel.. kérj pénzt a tanácsodért, és ne foglalkozz a hülyékkel! :D
2012. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Norbi update étrendet ajánlom. Pont 185 magas vagyok én is, 83 kg körül voltam, sőt, az utóbbi időben ebből már sajna 86,5 lett, de elkezdtem az Update szerint kajálni (akár este 7-8 kor is lehet enni, lényeg hogy lefekvés előtt max. 3 órával, pl. zabkorpából, 1,5-es tejből és édesítőből készített tejbegríz fahéjjal nagyon jó, és ehető), lement 2 hét alatt bő 6 kg!
2012. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!