Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan birnek lefogyni. Most...

Hogyan birnek lefogyni. Most 160cm vagyok es 65 kilo es 12 ev? SOSsurgos

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet egyik válaszolóval sem.

Ehetsz gabonákat, de csak teljes kiőrlésűt. Ebből sem szabad sokat, hetente három alkalommal, mondjuk.

160cm-hez a 65kg sok, én 55kg 175cm-hez (és atléta, tehát nem auschwitzi topmodell:)


Gondolom nem sportolsz és nem eszel valami egészségesen, tehát kénytelen leszel változtatni a siker érdekében. Gyümölcsöt és zöldségeket ehetsz, de a vörös húsokat (disznó, marha) kerüld, mert nagyon sok bennük a rossz zsír, ami nem tesz jót a szervezetednek.


És fontos tudnod, hogy nem csak azért kell egészségesen enned és mozognod, hogy csinosabb legyél, hanem hogy egészségesen élj (és sokáig természetesen). Ha esetleg bármi kérdésed van az étkezéssel kapcsolatban felteheted nekem, az edzőm elég jó diétákat ír nekünk össze, biztos neked is kérhetek egyet. És itt nem kell arra gondolnod, hogy hú az de nehéz meg ilyenek! Képzeld, én a múltkor még egy nagy francia krémest is bevághattam :)


Sok sikert!

2012. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Candida diéta.

Nézz utánna, sok a szabály, de nem kegyetlen, könnyű betartani. én 2,5 hónap alatt 63-ról 56-57 kgra fogytam.

2012. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Vetess magadnak egy xbox 360 at kinectel amúgy meg kinövöd 13 évesen meglódul a szervezet , ha lány vagy akkor legalább lesz miből fejlődni , ha fiú akkor meg nem leszel ropi a mozgás mindenképpen jót tesz , + igyál meg minden nap egy nagy pohár vizet reggel.
2012. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
fogyni nem kell elég ha tartod a súlyod.
2012. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Combi27 válasza:

11-es...ha sportol bármit ehet, ne etessétek a fűrészporízű teljes kiőrlésű szarokkal.

ha meg diétázni akar és nem sportolni, ajánlom a cukorbetegek szénhidrátszegény étrendjét..3 hónap alatt 18kg-ot fogytam vele..

2012. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
160cm ,65 kg , 12 Éves , nincs súly probléma még növésben van lehet egy év múlva 170 cm lesz 65Kg-al és különben is fiú , nem kell mindenkinek ropinak lenni.
2012. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Hát igen 12 évesen még mindegy, de ha nagyon zavar adok pár tanácsot:

1. Állj fel a gép elől!

2. Ne kezdj diétákba! Ok: ha netán abbahagynád a diétát és visszatérnél eddigi étrendedre, a szervezeted többet fog felvenni, tehát még több kiló lesz rajtad. Ez azért van így, mert a szervezetedtől megvontad ezt a kaját egy ideig, ezért elkezd raktározni, arra az időszakra mikor majd megint megvonod tőle ezt a sok kaját. Előre fel akar készülni. Ebből indul ki a harmadik tanácsom.

3. Csak azokról a kajákról mondj le, amik nélkül egész életedet kibírod! Kezdheted annyival hogy csak valamikből kevesebbet eszel zsírszegényet, szénhidrátcsökkentettet, kevesebb édesség stb.

4. Este olyan 8-9 után semmiképp ne egyél! Főleg ne édességeket. (egyik ismerősöm így hízott 16 kg-t!)

5. tényleg menj el sportolni! én a táncot szeretem nagyon,d e az nem biztos hogy mindenkinek bejön. De a társaság is jó, úgyhogy még ha nem is vagy kimondottan nagy táncos, új arcokat ismersz meg és jól fogod érezni magad.

2012. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 nina94 válasza:
táncolj vagy sportolj valamit. sőt elég ha otthon csinálsz valami gyakorlatot heti két alkalommal kb. 45 percet :) amúgy meg nőni fogsz egy csomót szóval na aggódj :)
2012. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Kezdj el sportolni valamit!(ilyen korban röpi,kosár,kézilabda)Semmiképp se kezdj fogyókúrákba!Inkább egyél sok gyümölcsöt zöldséget.:)Káposzta előnyös.

Ha táncolni szívesebben táncolsz az is nagyon jó. Hullahopp karikát is ajánlom.:)(Én 12évesen azthiszem 168cm voltam és 64kg.Egyeltalán nem látszott meg rajtam hogy ennyi voltam! Lehet hogy rajtad sem látszik meg csak a mérleg mutat annyit!)Esetleg a neten lehet találni Rubint Rékás aerobicos videót.!

Sok sikert!:3

2012. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es!

Jó nagy hülyeségeket beszélsz már ne is haragudj! Mondjuk nem tehetsz róla, mert a csapból is ez a bullshit folyik:

-teljes kiőrlésű a jó

-ne egyél vörös húst mert rossz zsírok vannak benne

-mindent lehet enni, csak keveset

-ne egyél x y időpont után

-egyél naponta sokszor keveset

-stb marhaságok


Én (32F) egész eddigi életem során súlyproblémákkal küzdöttem! Gyerekkoromban versenyszerűen úsztam, majd kajakoztam. Később kosárlabda, 5-6 év edzőterem. Követtem az általam is felsorolt tanácsokat. Az eredmény az lett, hogy sikerült 30 éves koromra 129kg-ra híznom a 186 centimhez. Kb ekkor bukkantam a GI jelentésére és a szénhidrátszegény táplálkozásra. Kolbászt ettem szalonnával, marhahúst disznóval... :) (a csirkemellet utálom), Kb 9-10 hónap alatt fogytam 30kg-ot zéró testmozgással!!! Jött a karácsony, szilveszter, születésnap kicsit "bűnöztem" kapásból visszajött 7kg.

Ezt a 106-107 kilót sikerült tartanom azóta is.

Kb 3 hónapja rátaláltam a paleolit kajálásra. Elhagytam minden gabonafélét, hüvelyest, kefírt, joghurtot, sajtot. Mellette elkezdtem otthon fekvőtámaszozni, felüléseket csinálni (napi pár perc)

Mostanra fogytam még 6 kilót. Lassan vékonyabb és erősebb vagyok mint huszonpár évesen 5 év termi edzés után!!!


Szerintetek milyen érzés rájönni arra, hogy hülyeségekkel butítanak, pénz dobsz ki csodaszerekre eredménytelenül?

Ha valakit érdekel, kérdése van írjon, szívesen válaszolok! Üdv!

2012. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!