Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Minta étrend? Beválási esélyek?

Minta étrend? Beválási esélyek?

Figyelt kérdés

Viszonylag gyorsan kéne fogynom 5-10 kg-ot (jó nem kéne hanem AKAROK) sport most sajnos kicsukva a térdem miatt.. (eléggé súlyos ínszalag problémák..)

Miből is áll a hét? Mi milyen nap?

(hétfő-vasárnap)

Mit szoktatok enni? Mennyi a beválási esély? (nagyoon következetes tudok lenni..)

kb. 56-57 kg vagyok.. kb. 155cm-el..

és 14l



2012. dec. 29. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Beválási esélyekről "90 napos diéta" témakörben szerintem fölösleges beszélni.


Ha gyorsan akarsz fogyni: Csak húst egyél.

Tagadhatatlanul ez a leggyorsabb fogyás mód, ami nem izomvesztést jelent. Ha túljutottál a nyilván indokolt hajrán, akkor meglepetés jön: egyél nyugodtan zöldséget és gyümölcsöt.


Ha zöldségből is keveset eszel a húsok mellett, akkor az az étkezés egy Atkins nevű úrhoz köthető. Kifejezetten hatékony 'fogyókúra', bár azt a jó szokást, hogy kenyér és tészta nélkül fogyasszuk a húsokat kúrán kívül is meg kéne hagyni. Én azt mondom, egyél sok zöldséget és húst, de ha az életed múlik rajta, akkor kevesebb zöldséggel kell beérned.. és persze semmi gyümölccsel, amíg gyorsan kell fogynod.

Húsokkal minden szükséges tápanyagot beviszel a szervezetedbe!

Ha hetente írnál hogy haladsz, az kedves visszajelzés lenne.

2012. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem kifejezetten ez az első nap proteinnapx. nap gyümölcsnap meg mittomén kéne.. :D
2012. dec. 30. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem kéne az.

Gyümölcs(cukor) szénhidrát, keményítő(szénhidrát) ilyeneket nem biztos hogy enni akarsz, mert ezekhez az ételekhez - és az általuk okozott hormonális hatásokhoz, szervi problémákhoz - köthetők a ma divatos elhízás hullám és krónikus betegségek tömkelege.

Úgyhogy maradj nyugodtan csak a leírt.. mondjuk nevezzük fehérje napnál.

2012. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Háát oké.. :DD

Nem igazán vagyok otthon az ilyenekben.. :D

2012. dec. 30. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor valami másban nagyon jó lehetsz.

Mert az ember életében két dolog nagyon fontos, az egyik az egészsége ami a táplálkozással függ össze - a másikat nem tudom.

Erre azért figyelj, mert nálad idősebbeket is nagyon átvernek olyan ígéretekkel amik legjobb esetben csak nem valósulnak meg. Például: gyors fogyás, munka nélkül elért eredmények, 10 perces szuper edzés ami kivált 1 óra intenzív tréninget stb.

De az ilyen "diéták" mint amit találtál már nem a pénztárcádra károsak, hanem az egészségedre.

2012. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eddig ezzel nem volt bajom.. de egy éve elszakad részlegesen a keresztszalagom, megrepedt egy csontom. a másik lábamban pedig nagyon durván húzódott.. azóta is sz*r az egyik lábam..előtte 15-20km-t futottam, táncoltam, lovagoltam, hajtottam,bicikliztem stb..

mára a futást és a biciklizést nem birom lovazás naponta tánc meg heti 8órában offra viszi a lábam.. :S

2012. dec. 30. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Majd gyógytornázol, akupunktúrázol ha szerencséd van.

Ennyi idősen van még leginkább esélyed komoly gyógyulásokra, minden sejted friss és élettel teli.

Jó a fiatal kor..

2012. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!