Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyak le?

Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér vagyok és nyárra szeretnék gyorsan le fogyni hogy jól nézzek ki fürdőrühába. SOS

2013. ápr. 2. 20:18
1 2
 11/18 TomMunk válasza:

Én azt mondom, hogy legyél boldog (!), egyél amit szeretnél, és próbálj olyasmi sportot találni, ami tetszik :) gördeszka, görkori, bicikli, hegymászás, fitnesz... ami csak megtetszik :)

Amúgy meg... ilyen idős korban nemhiszem hogy annyira számítana még ez :) Majd néhány év múlva pubertás stb. aztán jóság lesz.

2013. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
de hamarosan gála és olyan ruha lesz rajtam hogy ki látszik a nagy hasam segítsetek gyorsan lefogyni nekem mennyit sportoljak? és mennyit egyek?
2013. ápr. 12. 15:03
 13/18 anonim ***** válasza:

Még mindig annyit egyél amennyivel jóllaksz, csak zöldség és hús legyen az étrended és ne csokitorta egy kis chipsszel, joghurtal, cukros tejjel és cukordarabokkal megszórva, joghurtos csokimázzal.


Nem fogsz gyorsan fogyni, mert képtelenség, de tanulni fogsz az esetből, gondolom.

2013. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
mit ugrálsz 10 évesen baszod? én 10 évesen leszartam hogy nézek ki,csak örültem hogy gyerek vagyok..ráadásul 11-12 évesen 17 centit nőttem és piszkafa lettem szóval szard le hogy nézel ki..eléggé gáz ez 10 évesen..most 16 vagyok és sportolok és régen is sportoltam ezért nem plöttyedek el.
2013. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
szebben is ellehetet volna mondani
2013. ápr. 15. 19:25
 16/18 anonim ***** válasza:
hagyd el a csokit, cukrot és kezdj mozogni. diétázni a te korodban még egészségtelen
2013. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És kevesebbet netezz, mert veszélyes :) Légy vegetáriánus és le fogsz fogyni nyárra, ezt garantálom.
2013. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem látom az összefüggést az állati eredetű táplálékok kerülése és a fogyás között.


EGYÉRTELMŰEN magyarázatra szorul az állítás, mivel az állati táplálékok gyakorlatilag mind szénhidrátszegények, tehát ezek kerülése fogyás szempontjából nem sokat segít, helyette viszont a veganizmusba az összes elhízást okozó növényi eredetű anyag beletartozik.

2013. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!