Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak le?

Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok,154cm,és 55kg :/

Sokan mondják ,hogy nem nézek ki 55kg-nak,de engem zavar :s.Nem tudom ennyi évesen ,hogyan fogyhatnék le mert,soha nem tudom pld.:milyen egyészséges kaját vihetnék suliba,meg hát, nincs pénzünk egészséges kajákra....

Sportolni sportoltam,jártam úszásra,csak most pont szünetel(az oktató miatt),meg mindennap van tesim...Hogyan fogyak le?:)


2013. márc. 18. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen normális a súlyod. youtubeon rengeteg jó videót találsz amit csinálhatsz otthon is, fogyókúrázni ennyi idősen nem kell
2013. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!!

elég ha minden este legalább egy fél órát sportolsz. Értem ezt hasizom és egyéb könnyű gyakorlatok alatt!:D Nekem anyukám nagy sportmániás ezért rám nagyon figyel és én minden este tornázok egy kicsit :)és emellett zumbára is járok minden csütörtökön. Neked is ajánlom. Nagyon jó kis mozgás. Csak 1 óra és le is izzaszt :) Emellett nem szoktam olyan sokat enni. Reggelire egy tea. A suliban egy kis szendvics. Itthon pedig ebéd és hozzá egy kis desszertként kakaó. Ezen kívül mást nem nagyon eszek, de ha éhes vagyok akkor gyümölcsöt eszek vagy köles golyót! Nagyon finom és nem hízlal :) Én ilyen móccerekkel kordában tudom tartani a súlyomat. 14 éves vagyok. 158 cm és 53 kiló :) Remélem tudtam segíteni. Ha van még kérdésed akkor írj privátot!:D

2013. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válszokat:)))
2013. márc. 19. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!