Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak le?

Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!45 kilórol le akarok fogyni nagyábol 40-35-re!Hogy kezdjem el?152 cm vagyok!

2013. ápr. 2. 14:47
 1/6 bejacska válasza:
Szijja!Szerintem abszolut ne fogyjal...ez a magassagodhoz megfelelo test suly...maximum,ha ugy latod hogy nagy a hasad 1 2 hasizom..es kesz!!!de ne fogyjal...csont vekonyra!
2013. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10 éves vagyok aszt ki hagyta!
2013. ápr. 2. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
152 centihez nem sok a 45 kiló!
2013. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyukám is mindig eszt mondja!de más véleményére is kíváncsi voltam!Köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 2. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Higgy Anyukádnak, és csak rá hallgass!!! :)
2013. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 10 évesen nem szabad fogyókúráznod, méghozzá azért nem, mert növésben vagy. Barátnőm 10 évesen elég dagi volt, de rá kb egy évre nőtt vagy 20-30 centit és ezért eloszlott rajta a súly és nagyon vékony lett, pedig nem fogyott, csak nőtt. Te pedig kicsit sem számítasz daginak. És ne rontsd el azzal a gyerekkorod hogy ezzel foglalkozol. Rá ér még.
2013. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!