Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyak le 4 kilót?

Hogy fogyak le 4 kilót?

Figyelt kérdés
A sporthoz jó pl. a szobabicikli és a diétához mut egyek

2013. márc. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Én két évvel ezelőtt kaptam egy tippet egy kedves barátnőmtől: Ne egyél kenyeret (pékárut), és tésztát.

Megfogattam a tanácsát és 3 hónap alatt tornászás nélkül lefogytam 20kg-ot. Ha ezt kombinálod valamilyen sporttal (felülés, combizomgyakorlatok, karizomgyakorlatok). Akkor nem kell félni a hirtelen fogyás miatt megereszkedett bőrtől. Bár ez a módszer kicsit lassú mert nekem is 1 hónapba telt mire megmozdult a mérleg nyelve, de ha nem azonnal akarsz fogyni, hanem mondjuk hó végére, akkor szerintem ez is megfelelő, persze, ha eléred a kívánt súlycsökkenést újra ehetsz olyanokat amikről lemondtál, csak hogy ne hízz vissza gyorsan módjával fogyaszd a szénhidrátot.

2013. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mind egy mikor csak le foggyak
2013. márc. 12. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves első. Azt is megmérted mennyivel lettél gyengébb? 3hónap alatt 20kiló az bőven sok. A szervezet nem tud leadni annyit csak zsírból, hanem elkezdi felhasználni azokat az izmokat amiket nem használsz nap mint nap.
2013. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as bármennyire is hihetetlen a számodra nem lett semmi bajom a fogyástól, sőt, sokkal jobb lett a közérzetem könnyeben tudtam lépcsőt mászni és a munkahelyi feladataim sokkal könnyebbek lettek. Azzal, hogy nem ettem pékárút és tésztaféléket még nem csökkentettem az egészséges élethez szükséges összetevőket. Sokkal változatosabban és körültekintőbben étkeztem. Nem koplaltam!!!

Egy napi étkezésem pl: reggelire egy nagy adag/doboz joghurt 1-2 kanál müzlivel vagy vettem 30-40 deka párizsit és megettem sajttal, uborkával, vagy csak magában, ebédre a munkahelyemre rendeltem valami olcsó ételt ami max 800-900 Ft volt (pl: rántott-sajt, vagy sült hús krumplival, vagy bármi amihez nem kell tészta, volt hogy egy konzerv készételt vettem a boltban), vacsorára 8-9 óra körül értem haza a munkából és volt, hogy egy tányér székelykáposztát vagy egy nagy adag húslevest ettem. Ha nagyon éhesnek éreztem magam, ami ritka volt akkor ettem valamilyen gyümölcsöt. Persze a szervezetem néha majd meghalt egy kis szénhidrátért, olyankor max 1 hónapban 1x ettem ebédre egy pizzát.

Bármennyire is hihetetlen, de azért csináltam ezt, mert láttam másnál működött, amikor elkezdtem 102 kiló voltam, amikor ráálltam a mérlegre november közepén majdnem rosszul lettem. Decemberben szinte semmit nem haladtam legalábbis nem tűnt fel, viszont február végére már csak 82 kiló voltam. Meg is ígértem a barátnőmnek akitől a tippet kaptam, hogy, ha elérem a 80 kilót elkezdek tornászni, de a padló alá került a lelki életem, vagyis nagyon szar időszak jött, így megállt a fogyás, mert nem érdekelt. Ez 2010-ben volt azóta sajnos ismét híztam, és kicsit nehezen tudom betartani a szénhidrátmentességet, meg terhesen nem is lehet fogyózni, de most 85-86 kiló között mozog a sulyom.


Tudom ez sok száz embernek hihetetlen, de ez megtörtént velem, átéltem, miért kamuznék valakinek aki leakar fogyni? Szenvedtem már én is eleget 90 napos diétával pl, meg sok tornával, de amikor úgy álltam hozzá, hogy na, most akkor is lefogyok akkor rittig nem fogytam, sőt. Amikor meg még élveztem is ezt a szénhidrátmentességet még én lepődtem meg jobban. Eddig 40-es körüli méretű farmerokat hordtam, szégyelltem a polcról levenni a nagy méreteket, a jelenleg hordott farmrom 31-es. Mért nem lehet elhinni az igazságot?

2013. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!