Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni egy 57 kilós,160 centi magas lánynak és hogyan?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyit akarsz fogyni?

Az egészséges fogyás heti 0,5 kg, nagyon maximum 1 kg, de akkor nagyobb súlyból.

Sportolj és kerüld a liszteket és a cukrokat, sokak szerint a tejtermékeket is.

2013. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ és amúgy kb. 7 kilót akarok fogyni. Köszi mégegyszer a tippet.
2013. ápr. 10. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ennyit szeretnék még fogyni. (Első vagyok)

162 cm vagyok és 60 kg, 54-52 kg a célom. Én készítettem ms excel-ben egy naptárat, amit felragasztottam a szekrényemre. Beleírom a napi edzéseket és zöld filccel kihúzom őket minden este, ez azt jelenti nekem, hogy nem voltam lusta, jó napot tudhatok magam mögött, ha piros lenne, akkor nem sikerült teljesítenem aznap. 8 hétre van meg a tervezetem, remélem ekkora sikerül 4-5 kg-tól megszabadulni.

Az étrendem pedig alacsony szénhidrát tartalmú, divatos szóval lowcarb. Cukrokat és glutént nem eszem. Sok zöldséget fogyasztok, reggelire tojást, tízóraira egy kisebb gyümölcsöt, ebédre főtt vagy olívaolaj sült húst, nyers vagy párolt zöldség körettel. Délután megeszek pár szem magot, majd vacsorára saláta hallal vagy főtt tojással.

2013. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem sikerült másfél hét alatt, bár azt nem kevés stressznek köszönhetem :D Amúgy egy kis mozgás, és rengeteg rostban gazdag zöldség, "nasi" helyett gyümölcs sali, cukros üdítők helyett ásványvíz. Nehéz ételeket is kerüld, helyettük inkább egyél valami könnyű tavaszi levest, és zsírszegény husit(persze ezt is mértékkel), burgonya helyett rizst. Ne edd magad degeszre egy étkezés során, inkább reggel, tízóraira, délben, uzsira és este(max 7-kor) egyél keveset. Tölts le valami jó kis jóga videót és mehet az ommmmm :)Véleményem szerint ha mindezt betartod, és "edzel" rendesen, úgy 2-3 hét alatt sikerülhet. Mivel nem vagy kórosan elhízva, ez a pici súly könnyebben lemegy rólad. Nameg ez a fajta életmód váltás a közérzetedre is pozitívan fog hatni :)
2013. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A testsúly korfüggő is. Egyébként 160 cm-el éppen tökéletes a súlyod. Akkor fogod elrontani, ha ebből fogyni akarsz, mivel éppen 55 kg körül kell lenned.
2013. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zentai Mitama válasza:
vannak általános tanácsok a fogyáshoz, a mostaninál több mozgás az első (legalább heti háromszori, félórát meghaladó intenziv mozgással érhető el bizonyos zsírelégetés), segíthet aaz is ha a napi táplálékbevitelt több részre ozstod, 3-rom helyett ötször eszel egy nap, és este 7 után már nem eszel egyáltalán semmit... a diétáknak az a hátránya,hogy ha abbahagyod őket, akkor visszanyered a leadott kilókat, ezért olyan életmódbeli változásokat célszerű beiktatnod az életrendedbe, amit folyamatosan be tudsz tartani - feltéve, ha az a célod, hogy a fogyásod tartós legyen... érdemes lenne egy dietetikussal kialakítani egy megfeleő napi étrendet, és egy megfelelő szakember segítségével olyan mozgásformát választani ami hatékony a zsírégetésben...
2013. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!