Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire hatásos a 90 napos...

Mennyire hatásos a 90 napos dieta? Milyen lett a vegeredmeny? Van valaki aki most akarja kezdeni es hajlando lenne arra hogy egy masik emberrel beszelgessen es tartsa benne a lelket esetleg tippeket adjon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 21:53
1 2 3 4 5
 21/43 mariann.b83 válasza:

BHa hizásra hajlamos egyėn a hátsóját sem emeli akkor hizni fog mindegy miböl eszik többet

Abba meg már ne is menjünk bele hogy aki az emberi lėnyt "lėtrehozta" az nem húsevõ emėsztõrendszerrel látta el az embert.Már a fogainknál is látszik hogy mit kėne ennünk. Nagyrėszben zöldsėgeket gyümölcsöIket magokat, húst pedig csak kisebb mennyisėgben. Ahogyan ezt már ėvezredekkel ezelõtt is megirták.

2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
A lencseevés meg a spártai katonák... Ismerős a sztori másik kérdésnél.
2013. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 mariann.b83 válasza:
Ėn nem a hús ellen vagyok hanem az elmėlet "miszerint naponta 5-6 x húst kellene enni" mert az az egėszsėges...
2013. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 mariann.b83 válasza:
Egyėbkėnt mást is tudtok linkelni vagy minden kėrdėsnėl ezt a testėpitõs sz@rt?
2013. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Ez nem testépítős szar, hanem hozzáértő emberek által írt cikk, akik emellett teljesen mellékesen a testépítést választották sportnak. Nem kell valakinek testépítőnek lennie, hogy tudjon helyesen táplálkozni... köztük viszont elég sokan értenek hozzá. Sokszor előfordul hogy jobban, mint egy átlag "orvos".


Spártai katonák... fénykép van róluk? Nem, csak szobor meg festmény. Tehát ember alkotta, tehát nincs kizárva, hogy túloztak. A kivételes, genetikailag is izmos katonákat megörökítették, a többit nem. Húsra az embernek szüksége van, napi szinten. Nem kell 5x-6x enni naponta ha valaki nem sportol, viszont azért egy átlag embernek is minden nap szüksége van húsra, és nem csak kis mennyiségre.


A lencsének meg a többi megnak lehet hogy magasabb a fehérjetartalma mint a húsoknak, viszont cseszheted, mert a növényi fehérjéket nem hasznosítja a szervezeted. Most nehogy azzal gyere hogy a ló is izmos, és csak ződet eszik... a ló növényevő, neki az teljes értékű táplálék. Az ember nem. A növényekben nincs meg minden esszenciális aminosav, a húsokban viszont igen.


Az ilyen savasodás meg rákosodás történetek meg egyszerűen hülyeségek. Egyik sincs semmiféleképpen bizonyítva. Pont a hús az a táplálék, amiből megehetsz bármennyit, semmi bajod nem lesz, max egy idő után felesleges, de akkor sem hízol tőle. Azért gyártanak ilyen elméleteket, hogy féljél a hústól, és ne egyél eleget, betegedj meg, és vedd meg a drága gyógyszert, de ez már egy másik történet.


Egyébként hogy-hogy ilyen kaliberű vitába keveredtünk 90 napos diétázókkal? Rég tudjuk, hogy a fogyatékos az az is marad...

2013. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 mariann.b83 válasza:

Ez nem vita csak eszmecsere. Van pl. vegetáriánus testėpitõ (eredmėnyekkel nemcsak hobbiból...) számtalan sportoló õk bizonyára nem lovak. Ės nekem is VOLT! nagy fitneszõrült ismerõsöm aki teledumált mindenkit a gym-be hogy hús meg zöldsėg.. aztán 37 ėvesen csak úgy lefordult a szėkrõl

Most lehet mondani bizti genetika vagy stressz egy biztos a hús meg a zöldsėg nem garancia

2013. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Eltértetek a témától és veszekedtek.
2013. ápr. 19. 15:21
 28/43 anonim ***** válasza:

ma 14:45


A vegetáriánus testépítők rendkívül gondosan összeállított étrendet követnek, összeállításakor figyelembe veszik a különböző növények aminosavprofilját, és úgy kombinálják őket, hogy teljes értékű fehérjét kapjanak. Ja, és a versenyzők szteroidokat, növekedési hormonokat is használnak, nem is keveset. Illetve baromi sokat.


Nem tudom értelmezni azt hogy lefordul a székről, nem értem, mire célzol. Lehet, hogy abbahagyta, és elkezdett minden szart összeenni? Vagy eszetlenül edzett, és fáj mindene? Nem értem. Meg azt sem tudom, hogy létezik-e egyáltalán, de feltételezem hogy nem találsz ki ilyesmit magadtól. Van ezen a fórumon is 42 éves, naturál testépítő aki 27 éve így él, és edz, kifogástalan állapotban van. Kép is van róla az oldalon. Akkor most kinek van igaza?

2013. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:

Nem értem, miért kell a másikat földbe döngölni azért, mert ő úgy fogy, ahogy neki jó. Táplálkozás Harcművész, te akkora baromságokat írogatsz minden kérdéshez, hogy rajtad meg aztán csak röhögni érdemes.

Hiába írogatod, hogy a futás szar: NEKEM bevált.

Hiába mondod, hogy Rubint Réka gyökér és semmit sem hat a tornája: Olyan combizmom lett, mint még soha, fogytam 15 kilót, egészséges és formás vagyok(és rajtam kívül még több ezer ember sikersztorit tudna mesélni).

90 napos teljesen jó, mellette rendszeres mozgás, szénhidrát napon alacsony glikémiás indexű ételek fogyasztása és hatékony lesz.

Hadd tudja már jobban az, hogy mi mennyire hatásos, aki a segítségével fogyott le és tudja is tartani a súlyát.

2013. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Ma 11:55, ha rendesen megkefélnének, attól is erősödnének a combjaid.


Na bumm, írj még okosságot ész szólj le. Egyszer odaállok eléd, 'úgy csinálok mintha' és persze nem töröm el a térdedet. Mert néhány év múlva a futástól úgy is szétmegy, akkor majd foghatod rám, nehogy a hülye mozgásfajtád legyen a felelős.


A szívembe zártalak (L)!

2013. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!