Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire hatásos a 90 napos...

Mennyire hatásos a 90 napos dieta? Milyen lett a vegeredmeny? Van valaki aki most akarja kezdeni es hajlando lenne arra hogy egy masik emberrel beszelgessen es tartsa benne a lelket esetleg tippeket adjon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 21:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
47%

A 90 napos kreténség működésképtelen egyszerűen. Az egész azért lett kitalálva, hogy a kövér emberek szidhassák a genetikát. Ez egy alibi-diéta, ideggyenge kismókusoknak, akiknek nincs akaraterejük egy rendes fogyókúrát végigcsinálni.

Tudod mivel lehet lefogyni? Sok sportolással és normális diétával, nem ilyen akaratgyengéknek kitalált fosadékkal...

2013. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
51%
A 90 naposnál nem is létezik rosszabb.
2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

A párom, és én is csináltuk. Fogytunk vele jó sokat, én 7 kilót két hónap alatt, a párom pedig 16-ot. Én nem sportoltam semmit, csak házimunka, séta. A párom focizott hetente háromszor, és egyszer fallabdázott.

A sport sokat tesz hozzá, mint minden diétához.

Nem nehéz betartani a diétát, és biztos hogy nem egészségtelen. Sok zöldséget, gyümölcsöt ettünk végig. Nem lettünk löttyedtek, és gyengék sem. Nem lett hiánybetegségünk, és nem hullott ki se a hajunk se a fogunk.

A valóságban a szétválasztás nem valósul meg, mivel a többi napon elfogyasztott ételekben is van fehérje. Például a szénhidrát napon fogyasztható sütemény is biztosan tartalmaz fehérjét. A babban is van, a gombában is. Úgyhogy a sikert nem a szétválasztás hozza, hanem a vele járó mértékletesség. Persze erre mondhatják az ellenzők, hogy akkor miért nem egy vegyes étrenddel fogyózunk mértékletesen. Azért, mert azt nehezebb betartani. Nekem pont ezért tetszett ez a diéta, mert kemény határok vannak, hogy tudom mikor mit ehetek. így nincs az, hogy na még ez a falat belefér.

Ma kezdtem újra:) Ja, és nem híztam vissza a már leadott kilókat.

2013. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
54%

Tök jó, hogy kizárólag a kilók érdekelnek. Mint az ilyen "fogyókúrázókat" általában. Az a gond, hogy a leadott kilóknak nagyon kis része volt zsír.


"biztos van a süteményben fehérje" <- NINCS! NULLA!

A növényekben is NULLA. Vagyis nem, de az emberi szervezet kizárólag állati fehérjét hasznosít. Kivéve persze ha tudatosan kombinálod aminosavprofil szerint, de ezt belőletek nem nézem ki. Ja, és sütemény, csoki, tészta, kenyér, stb... és szerinted nem volt egészségtelen? Akkor gratulálok. Aki nem tudja magától hogy ezek egészségtelen kaják, azoknak csak gratulálni tudok.


Azért nem normális diétát csinálsz, mert nem tudod betartani? Ez tudod miért van? Mert nem akarsz fogyni sem igazán. Legalábbis nem magadért, hanem a többi ember véleményéért csinálod, ami nem ad elég akaraterőt. Én mikor szálkásítok, egy percig nem kérdés, hogy nem eszek semmi szart, hanem sovány húst zöldséggel. Számomra fontosabb az egészség és a jó kinézet, mint a fincsimincsi csokikák. Akaraterő kéne hozzá, nem csodadiéta.

2013. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
BEFEJEZNÉTEK B+??? Ne itt veszekedjetek! Nem kell rögtön egymásnak ugrani! :@
2013. ápr. 24. 19:42
 36/43 anonim ***** válasza:
Ez a diéta nem csoki, meg süti zabálásról szól! Az ellenzőknek fogalma sincs róla, hogy mi van a diétában. Úgy kellene csak kritizálni, és leszólni valamit, hogy utána néztek, hogy pontosan miről van szó. A tészta, vagy csoki, vagy bármi nemű édesség minimális mértékben szerepel, pont annyira, hogy megszüntesse a vágyat irántuk. A diéta alapja a sok zöldség, és gyümölcs.
2013. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:

Hát én csinálom és annyi a problémám vele, hogy baromi éhes vagyok szénhidrát, meg gyümölcsnapon. Zöldségnap a legjobb, akkor jóllakom sok finom párolt vagy sült zöldséggel, fehérjén is a sovány husival, de aztán szénhidrát napon dobálja a vércukromat, gyümölcsnapot meg nem tudom kibírni, miközben suliban vagyok, meg dolgozom, mert elájulok. Jelenleg ez a problémám vele, nincs erőm edzeni. Fogalmam sincs, hogy használ-e majd, de a szénhidrátot akár ki is lehetne iktatni.

Egyszerűen rosszul érzem magam, hogy folyton korog a gyomrom, meg szédülök, pedig aztán nem vagyok egy nagyétkű, csak feljött a télen 5 kiló, ami fenéken landolt.Én lehet, hogy inkább az általános diétánál maradok, képtelen vagyok 1 napig csak gyümölcsöket enni, meg is undorodom tőlük.

2013. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Az általános diéta is csak akkor fog jól működni, ha az ember mellette folyamatosan mozog, sportol. Nem aranyérmes olimpikonnak kell lenned, 1-2 óra lépcsőfutás is megteszi,de legyen rendszeres!


Aki meg ilyen 90 napos vérkretén baromságokra pocsékolja az idejét, az ne csodálkozzon, ha nem fog fogyni. De szerintem ezek nem is akarnak, csak szimplán önigazolást keresnek arra hogy genetikailag ilyenek.

2013. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

ma 10:23

[link]

Ez alapján a cikk alapján egy kis elemzés.


1.: "fehérje" nap.

A joghurt és a kefír elhanyagolhatóan kevés fehérjét tartalmaz, mint a tej. Viszont rengeteg cukrot. Nem szénhidrátnapon lenne a helye? :D Az is jó, hogy a többi felsorolt kajáknak meg különbözik a fehérjetartalmuk, viszont mindegyikből 20dkg-t kell enni. Persze, tök mindegy hogy 20dkg 3% fehérjetartalmú joghurt, vagy 20dkg 25%-os csirkemell, továbbá a 60 kilós embernek tök logikus, hogy ugyan annyi kaja kell, mint a 160 kilósnak. Napi 20dkg ilyesmi egyébként egy gyereknek sem elég.


2.: keményítőnap

Nem is értem, miért van ez külön, mivel a keményítő az szénhidrát. A felsorolt zöldségek fele igazából gabona egyébként... A zöldség még okés, de a rizs mellé kellene hús, hogy a felszívódását lassítsa, a cukros kecsap meg aztán végképp nevetséges.


3. szénhidrát

A legviccesebb. Fogyjunk szeméttel :D Há' van itt minden öcsém, csak szít kő dikhászni he'. Pizza, tészta, kenyér, sütemény, fagyi, és töménytelen mennyiségű cukor. Továbbá azt sem értem, hogy az "egy adag" az mit jelent. Ha pizzát eszek, nekem egy adag az egy egész pizza. Másnak két szelet. Nem mindegy. Ó, említettem már, hogy ezekre semmi szüksége a szervezetnek? Akkor miért is esszük négynaponta? Pláne, miért pont egy diétában?


4. gyümölcsnap

Vagyis cukornap, a gyengébbek kedvéért. A cukor hízlal.



Még mindig úgy gondolod, hogy nem a szemét mértéktelen zabálásáról szól a diéta, kedves válaszoló? Lehet, hogy sokkal többet tudok a témában, mint te. Nekem már sikerült 6%-os testzsírt felmutatnom. Most te jössz, de csak ezzel a diétával próbálkozhatsz! Áll az alku? :D

2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Baratikoromben tobben kiprobaltak, volt aki nem birta es duplajat hizta vissza, volt aki rosszul lett es sokan kerultek korhazba, ezek koze tartozom en is, aki hetekig rosszul voltam es barmit ettem ki is hanytam. Ezutan a herbalife termekeit probaltam ki, ami rengeteget segitett 3 het alatt fogytam 4 kg :) ez nem egy fogyasztoszer, hanem egy egeszseges eletmod alapja. Egyaltalan nem nehez, mivel nem ehezel, rengeteg vitamint tartalmaz es energiat ad. En szemely szerint jobban erzem magam, jobban alszom, szebb lett a borom es sokkal aktivabb vagyok. Ezelott 4 evvel kezdtem el akkor 4 honap alatt 12 kgot fogytam, viszont nem tartottam be a szabalyokat, vagyis h mikent tudom megtartani a testsulyom es 8 kg vissza szedtem. Rengeteg sportolo fogyassza, kivalo termek :) betegeknek is ajanlott mivel a vitaminban gazdag ital nem csak a fogyaszt segiti de biztos ut az egeszseges eletmod szerint, nem utolso sorban finom is :D Szivbol ajanlom, garantalt siker es biztos h nem fogod megbanni :)
2013. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!