Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Másodszor csinálom a diétát,...

Másodszor csinálom a diétát, nem fogyok, 12. napon vagyok és semmi! Miért?

Figyelt kérdés
Amikor előszőr csináltam két hónap alatt 20 kiló ment le, a végére 24, igaz volt miből fogyni. Most is van miből mégis két hete semmi sem történt. A z első esetben ilyenkor már kilók mentek le. Mi a baj? Már három éve hogy csináltam, nem hiszem, hogy az a baj, hogy hamar csinálom megint.
2007. szept. 27. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért az is kérdés, hogy most mennyiből akarsz lefogyni. S persze légy türelmesebb, biztos változott azóta az anyagcseréd! Meghát.. én hülyeségnek tartom ezt az állandó mérést.. nem érsz rá 1 hónapban egyszer? Akkor nem kellene ilyesmin idegeskedni, s akkor már biztos látható a változás. S ha állandóan azoin vagy, hogy fogyni fogyni, miért nem sikerül.. akkor az agyad fogja kontrolálni az egészet egy ideig, s nem csoda, ha nem fogysz..

S mozogj minnél többet :)

2007. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most nincs annyi felesleged mint az első alkalommal... Akkor azért lehetett olyan gyors az indulás. 12 nap alatt még nem mindenkinél indul be a fogyás, nekem először a 20. nap környékén mutatott mínuszt a mérleg, csak tarts ki! :) A szervezetünk egyébként ilyenkor ősszel jobban raktároz, és máshogy működik az anyagcserénk.. Most lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem mindig nehezebben mennek le a kilók ha ősszel/télen fogyózok. Legyél türelemmel szirintem, és mindenképp próbálj mozogni is mellette! Sok sikert! :)
2007. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azért az ilyen látványos fogyásokkal vigyázni kell! És az lenne a legegészségesebb és hatásosabb is, ha rendszeresen mozognál. Ha csak diétázol, és nem mozogsz akkor először az izmok kezdenek el sorvadni, először csak fehérjét veszítesz, a zsír csak később kezd olvadni. Heti 3x4x fél óra torna is már csodákra képes, és sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben! Nem beszélve arról, hogy az alkatod is kedvezőbb irányban fog változni. ( Pl. nem fog lógni a husi, megemelkedik a fenék..stb.) Sok sikert!
2007. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy gondolom amíg az anyagcsere nem normalizálódik nem feltétlenül indul be a fogyás. Másik lehetőség ha hiányos,vagy hiányos volt a táplálkozásod a szervezeted raktároz amíg fel nem töltődik abból ami hiány/-zik/-zott az étrendedből vagy ha kevés fehérjét fogyasztassz az izomtömeged csökken és nem éget zsírt. Ajánlanám neked a Herbalife fogyókúrát mert azt jól ismerem.
2007. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!