Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 11 éves vagy és 163 cm kb.62...

Gerda0701 kérdése:

11 éves vagy és 163 cm kb.62 kiló vagyok, és ez már zavar. Milyen étrendem legyen és hogy sportoljak? Nagyon szeretnék egy fél éven belül lefogyni olyan 49 kilóra

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 19:54
1 2
 11/19 anonim válasza:
előszőr is te vagy 11 éves másodszor megnősz magas leszel és akkor már nem is lesz sok az a 62 kiló
2013. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kivéve ha szélességben is nő, és mondjuk 90 kiló a 170-180 centihez megint csak nem lesz éppen ideális vagy egészséges. Just sayin'..
2013. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
ÚRISTEN! Kedves 10/12es! "2 ilyen kis kocka kenyeret eszek" Ez szerinted szörnyű egy 11évesnél? Még egy felnőttnél se! Ha annyira tisztában vagy vele, mit kíván a szervezeted, remélem tudod, hogy ÉHEN HALSZ szénhidrát nélkül! Ma divat elítélni mindent ami cukor és szénhidrát meg zsír. de üzenném ezeknek, hogy iktasság csak ki, én inkább élek 2 kg felesleggel, mint halok éken csontsoványan az egészséges étkezés fejében... Mértékletesen mindenből, mozgással! Kíváncsi vagyok, a sok ne egyél kenyeret és élj egészségesen hirdetői mennyit mozognak a számítógép-tv távolságon kívül!
2013. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
még mielőtt beleköttök: tudom h a cukor is szénhidrát, itt most a ma annyira rettegett "rossz cukrokra" gondolok
2013. nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Ha annyira tisztában vagy vele, mit kíván a szervezeted, remélem tudod, hogy ÉHEN HALSZ szénhidrát nélkül! "


Egyszerűen tévképzeteid vannak a témáról. Én szénhidrátevés (cukorevés, keményítőevés) nélkül, akár nagyon kevés zöldséggel ketogén módon (tehát sok zsírt fogyasztva, mérsékelt fehérjét, kis zöldséggel amiben vannak rostok de ez megint nem cukorrá bomlik) simán edzem, jól vagyok. Meg igazából más is.


Tehát fogalmam sincs miért írtad amit írtál, a gyerek pedig ne kenyeret egyen. Mert hülye szokás, értelmetlen szokás, mert csak megbetegíti. Igen, kis mennyiségben is, mégis a gluténnak mennyi a biztonságosan elfogyasztható mennyisége? És ugye nemcsak hogy egy 62 kilós 11 évesről van szó.. akinek tényleg nem kellene semmilyen ch bombát ennie (nem azért mert ma ez divat, ma a divat a ch zabálás és az elhízás egyébként, de egyszerűen eü. okok miatt nem kellene ezt ennie. mértékkel edd te, de neki akarj már jót..), amikor ehetne zöldségeket, húsokat. Vagy ha mindenképpen kell neki valami keményítő (ami nem biológiai, fiziológiás igény) akkor azt rizsnek hívják. Esetleg kukoricának, amik legalább gluténmentesek. Miért nem figyel ezekre senki? És itt híznak el napról napra a kölykök.. bakker, ezek fognak dolgozni ha mi már nyugdíjasok leszünk, nem ehetnek és élhetnek akárhogy, mert nem én akarom majd eltartani a tb-n keresztül.. idősebbként, a fiatalabbat.. Pfffff..

2013. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz, biztos jó a ketogén étrend. DE NE AJÁNLGASD MÁR GYEREKEKNEK! ezen lovagolsz, h 11 éves 62 kg. Az nem gond, h 11 éves létére milyen magas, és nyilván már le is szűrted mennyire "kövér"! Akkor most hozzáteszem én is: rengeteg gabonafélét eszem, zöldséget, fehérjét (főként növényit) de húst meg állati zsírt nem! Sportolok -nem a napi lépcsőzésről beszélek- és jah! Köszönöm én is megvagyok! Szerintem ez a jó, szerinted az.... de szélsőséges mindkettő NEM FEJLŐDŐ SZERVEZETNEK VALÓ! Sajnállak ha nem tudod felfogni, a saját gyerekedet etesd majd ahogy akarod, de másnak ne ajánlgass ilyesmit!
2013. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azért van kettőnk között némi különbség.. néhány nyilvánvalót leírok:


- én nem ajánlgatok szélsőségesnek tűnő táplálkozási tanácsokat gyereknek, a ketogént NEKED hoztam fel példának, csak hogy egyértelművé váljon milyen hazugságokat tudsz írni gondolom szégyenérzet nélkül. Próbáltam ismert és érthető példát felhozni arra, hogy szénhidrátot nem kell enni, nem esszenciális tápanyag. A vita nem erről szól, de ilyen apróságokat mégsem nem árt tisztázni.


"ezen lovagolsz, h 11 éves 62 kg. Az nem gond, h 11 éves létére milyen magas, "


163 centi magas.. bmi szerint normális. DE..


#1. én 180 centis hímként voltam 10 kilóval nehezebb nála 20-22 évesen.. !! Bakker, egy 11 éves tinicsaj csupán 10 kilóval könnyebb mint egy férfi? Következő az lesz, hogy le is birkózik.. Most van úgy 13 kiló különbség köztünk, na de még mindig: egy 163 centis, 11 éves KISLÁNY. Ne legyen már normális, hogy 62 kilós.. De oké, küldjön képet, nézzük meg azt az izmos, szálkás tinitestet.. képzelem, hogy az izom nehezebb mint a zsír.


"hozzáteszem én is: rengeteg gabonafélét eszem, zöldséget, fehérjét (főként növényit) de húst meg állati zsírt nem! "


Ügyes vagy, különbség

#2. míg te rengeteg gabonát eszel (sok gyors ch-t, glutént..) addig én kevés szénhidrátot, viszont abból sokat amit az ember ésszerűen eszik: állatot, zsírt és fehérjét. Merthogy mindig is ebből tudott enni az ember, főleg ha jól akart lakni. Másrészt meg mert ha a sok gabonaevés után cukorbeteg leszel, akkor az én táplálkozásommal tudsz majd meggyógyulni. Na most én azért eszem így, hogy eleve ne tapossam az inzulinrezisztencia ösvényét, de a glutén káros hatásaiból sem kérek.


Én gyulladáscsökkentő táplálkozást ajánlok a 11 éves kislánynak, te elfogadható kenyérevésről és hagyományos, gyulladásfokozó táplálkozásról írsz. Van azért különbség, ne mossuk össze a kettőt.


"mindkettő NEM FEJLŐDŐ SZERVEZETNEK VALÓ!"


Az egészséges táplálkozás, amit én képviselek, az fejlődőtől kezdve leépülőig (idősebbek) mindenkinek való. Legalábbis amíg nem találsz jobbat. Te deklarálod, hogy amit jónak tartasz az szélsőséges és nem való fejlődésben lévő szervezetnek. Én meg csak azt tartom jónak, ami jó neki is, nekem is. Neked sem tenne rosszat..

2013. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
mit szedtek hogy ennyi idösen már ilyen colosak vagytok?? xD én 14 vaok azt 171 cm vagyok
2013. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
163 cm-re max egy 5 kilót fogyj.
2013. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!