Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 160 centi és...

12 éves vagyok 160 centi és 42 kiló. Van egy kis hasam de ez engem zavar! Mit csináljak? Vagy várjak amíg megnyúlok? Vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyjál még 20 kilót amíg nem látszanak ki a bordáid!!
2010. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

160CENTI ÉS 42KG?

Fordulj orvoshoz!Nem viccelek.Ez egy súlyos betegség úgy hívják anorexia.Nehogy elkezdj itt nekem fogyózni!

A magasságodnak a második kettő számának(60)és a testsúlyod(42) között 10 kg-nak kell lennie!

Szóval hízz legalább 50kg-ra! Tudom hogy nehéz ebből a betegségből kigyógyulni,de az életed múlik rajta!

Sok sikert!

2010. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
végre elkezdődik a suli és nem fogsz unatkozni (remélhetőleg) hogy hülyeségeken agyalj.
2010. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na:

Testtömegindex: 16.4


Percentilis: 10-25 között


A gyermek normál testsúlyú.

A gyermek testsúlya ideális. Lehetőség szerint sportoljon, igyekezzen változatosan étkezni. Ne feledje, hogy a normál súlyú emberek csoportjába tartozók várható élettartama a leghosszabb, ezért igyekezzen megőrizni ideális testsúlyát, mellyel remélhetőleg számos keringési és mozgásszervi betegséget kerülhet el gyermeke felnőtt korában is.

2010. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Várj amíg megnyúlsz. A magasságodhoz képest, a testsúlyod tökéletes, sőőt még 2-3 kilot felis szedhetnél...

Mennyire örülnék ha én lennék annyi mint te :O

Szerintem semmi képp ne kezdj el diétázni vagy bármi hasónló.. hízzál kicsikét

2010. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!