Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek mennyire vagyok...

Dromedarbalu kérdése:

Szerintetek mennyire vagyok kövér? (Kép)

Figyelt kérdés

Jelenleg 178 cm és 82-83 kiló vagyok.

Sportolok versenyszerűen, de zavar az alakom fogyni szeretnék még.


Szerintetek?


[link]


2014. júl. 8. 12:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Jelenleg fogyni akarok.


Az izmaim így is egész jók bár most nagyon le vagyok pukkanva.

Rengeteg izmot vesztettem fogytam eddig 17 kilót.


A tervem:

Eddig minden nyáron felszedtem egy pár kilót (ezt megakadályozva inkább fogyok :) )

5 kilót szeretnék leadni nyár végére! Utána az edzéseim helyre rakják a dolgokat. Tömegelni fogok hogy az elvesztett izomzatomat helyre állítsam aztán egy kemény szálkásító diétát szeretnék.

2014. júl. 8. 13:25
 12/28 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy valami konstruktívat írjak; ebben a bő cuccban nem látszik semmi, kb búvárruhát is magadra húzhattál volna :)
2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Ja bocs ezt is írni akartam nincsenek szűkebb ruháim mindből kifogytam.


Ha 80 kiló körül leszek akkor tervezek ruhákat venni.

2014. júl. 8. 13:28
 14/28 anonim ***** válasza:
Vetkőzz gatyára, szerintem sok mindent látott már ez a topik.
2014. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ez semmiképp sem a kövér kategória már. Hasonló alkatúak vagyunk, én 180 cm mellett vagyok 79 kg 10 kg fogyás után. Magamból kiindulva gondolom rajtad is van még pár plusz kiló, de ez ruhán keresztül nem látszódik. 78-80-ig még lemehetsz, de utána már erősíteni kellene szerintem. 18/F
2014. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ember, neked férfi létedre csipketerítő van az ágyadon, a normális testalkatoddal azon aggódsz, hogy kövér vagy-e, magadat fotózod a tükörben... ha még csücsörítettél is a szelfihez, akkor szerintem műttesd át magad nővé, de komolyan.
2014. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
A csipketerítőt én is kiszúrtam rögtön : D
2014. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
100%
És csak remélni tudom, hogy a barackvirág színű melltartó az ágy sarkán nem a tiéd. :)
2014. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy kövér.

A hozzászólásokon meg jót nevettem, főleg a melltartósan, fel sem tűnt:)

Mindenkinek zöld mancs!

2014. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld :)


Nem az én szobám itt van olyan tükör ami jó.


Nem is akarok sokat fogyni már max 5 kilót utána kellene látnom magam hogy milyen mihez kezdjek.


Sportolok versenyszerűen emiatt a szénné gyúrás szóba sem jöhet! :)


Van olyan oszt társam akinek majdnem akkora a karja mint a combom szkanderba meg mindenbe szarrá verem soha nem boxoltam most kezdtem el és simán verem mert hiába "izmos" ugyan úgy felesleg. Hamar elfárad gyenge!


Nem engedhetem meg magamnak az úszás miatt rontana az ellenállásomon. (Az hogy lement a hasam majdnem egy másodpercet javított az időmőn) még a frizurát sem engedhetem meg.

2014. júl. 8. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!