Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek mennyire vagyok...

Dromedarbalu kérdése:

Szerintetek mennyire vagyok kövér? (Kép)

Figyelt kérdés

Jelenleg 178 cm és 82-83 kiló vagyok.

Sportolok versenyszerűen, de zavar az alakom fogyni szeretnék még.


Szerintetek?


[link]


2014. júl. 8. 12:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

te hülye vagy....az izomvesztésnek amúgy is mi értelme van????? o.O


testzsírszázalékoddal tisztában vagy?

2014. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

+alapvetően ügy nézek ki mintha gyúrnék azért a napi átlag 2 edzés megteszi a hatását :)


De most le vagyok pukkanva akármit is próbáltam ellene tenni izmot is vesztettem. De nem baj az hamarabb vissza jön mint ahogy a háj lemegy!

2014. júl. 8. 17:41
 23/28 A kérdező kommentje:

21 es!


A testzsírszázalékommal nem vagyok tisztában. De azt tudom hogy nem rossz. Több az izmom mint a hájam. A melkasommal is csak az a bajom hogy hiába kemény van rajta egy kicsi háj.


Miért lennek hülye őszintén? Annyira vékony alapvetően nem lehetek a sportok miatt.


A maradék hájamból szeretnék leadni mert jövő tanévben úgy is vissza szedem az izmaim hiánytalanul.

És a plussz box edzéseim miatt az eddig csal lightosan edzett izomcsoportjaimat is fejleszthetem.


Csak a nyártól félek hogy egy dekát se hízzak! Illetve inkább fogyjak

2014. júl. 8. 17:46
 24/28 anonim válasza:
Nem vagy kövér! :)
2014. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 TXCowboy ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem látszik, hogy sportolsz. Ebből a sovány testalkatból már hova szeretnél fogyni tripla 0-ás méretre?

Nálam pólón keresztül is tisztán látszik, hogy edzek, de eszem ágában sincs fogyni, sőt tömegelek ezerrel. :)

[link]

2014. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hát eléggé nem vagy tisztábana dolgokkal ahhoz hogy izmos szedj fel ahhoz zsírt is fel kell majd szednek vmennyit legalább szóval kezdhetnéd előőlről..
2014. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Utolsó igen tudom.


Utolsó előtti. Tudod írtam hogy sok izmot vesztettem. És hogy tudj róla én sportolok.vizilabdázom stb. Nem pedig tolom magamba a sok szar éjjel nappal hogy felpunpáljam az izmaim amit aztán ha abba hagyom az edzést el is vesztenék magától.

2014. júl. 15. 23:49
 28/28 anonim válasza:
izmosodni kéne
2014. júl. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!