Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy gond hogy szénhidrát...

Nagy gond hogy szénhidrát napon megettem egy tányér brassóit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
ökör, most mi jön, bulimia? ....
2010. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1. (A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:14)


Megadod az e-mail címedet? Szeretnék tőled egy kis segítséget kérni. Mivel látom, hogy értesz a jó diéta kialakításához. Előre is köszönöm

2010. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem gond, mert ez a "diéta" úgysem hat hosszú távon. Tök mindegy, elrontod vagy nem.

Szerinted hogy lehet lefogyni úgy, hogy 4 napból 3-on szénhidráttal tömöd magad? Igen, a keményítő és a gyüm.cukor is szénhidrát.

2010. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14.03-nak: tengerecki@gmail.com Kérdezz nyugodtan
2010. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90 nap szenvedés, aztán meg löttyedt szar lesz belőled. Hajrá! Remélem epekövet is kapsz!
2010. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha mozgok, akkotr nem lesz löttyedt szar belőlem, mint te belőled.....
2010. máj. 4. 07:39
 17/17 anonim válasza:
Ennyi bunkó embert!Ne haragudjatok, hogy bele kotnyeleskedek, de szerintem mindenki azt csinál a saját testével, szervezetével, amit akar. Nem vagyok egy nagy diéta szakértő, de ezt a 90 napos diétát nagybátyám is végig csinálta, és mi lett az eredménye? Nincs magas vérnyomása, nem költ drága szívgyógyszerekre és még a súlya is jelentősen csökkent. Aki csinálja, tartsa be és akkor minden rendben megy.
2010. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!