Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon milyen...

Szénhidrát napon milyen korlátokat érdemes felállítani, h azért ne szaladjon el velük a ló!?!? Sántít nekem ez a süti-torta evés.

Figyelt kérdés
Mit érdemes reggelire,ill. vacsorára,és étkezések között?
2010. jún. 16. 07:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

nekem bevált a diéta.volt kb 15kg feleslegem,és mind leadtam.hetente 2kg-t fogytam,és nem jött vissza,már 10 éve volt,hogy csináltam.

szénhidrát napon egyél tésztát,ilyesmit.én azt olvastam,hogy mindenből 20dkg-ot lehet enni(gyümi kivételével)és ehhez tartottam magam.regglire csak gyümölcsöt lehet enni,minden nap.

ezt nézd meg,hasznos oldal: [link]

2010. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Gratulálok a sikeredhez,én is igyekszem,csak rólam nem kell ennyinek lemenni,de haladok...lassan,de haladok. :)
2010. jún. 21. 07:01
 33/38 A kérdező kommentje:

Aha...gondoltam... :)Mármint,h a 20-asok elején lehetsz.Én a fősuli alatt javában hízókúráztam,mert az érettségi és egy nagy-nagy-nagy ( :) )szerelmi bánat miatt 47kg-ra fogytam.169/47...Anyámék örültek,amikor már nem a csípőcsontom kopogott be az ajtón helyettem,amikor hazamentem hétvégén... :) :) :)Most felnőtt fejjel,a magam életét élve, férjjel,gyerekkel is kiakasztom őket a 90 napossal,és elég humoros család vagyunk,úgyhogy nem is rejtik véka alá a véleményüket,amikor eljönnek.

Csak tudod anya 120kg,öcsém 110kg/190cm/23év...szóval innen jött,h én a terhesség alatt is nagyon figyeltem,és azóta is.Minden feljött kg-t úgy élek meg,h az az első,ami odáig vezet,h majd olyan legyek mint ők.Fiatal vagyok,fiatalokkal körülvéve,nem akarok,olyan lenni!!!Bár az egyik barátnőm azt mondta,h én annyira rá vagyok erre állva,h kizárt dolog,h valamikor is elhízzak.Csak én úgy gondolom,h ez nem csak fejben dől ám el!Félek,h egyszer majd bekopog az örökség,és akkor majd nézegethetek!Könnyebb 5kg(mostmár csak 4-et) leadni,mint 50-et.Anya is kipróbált már mindent,és semmi...rossz a szíve,a lába a visszerektől,olyan mint egy domborzati térkép,stb...mondjuk nála más a gond...nincs kitartás...Tesóm 23 évesen kifullad,ha felemel egy motorfűrészt...szélesebb a combja,mint a derekam...szóval inkább hagyjuk...

Csak,h tudd,nem saját IQ-ból vagyok ilyen,nem unatkozó háziasszony vagyok,hanem egész életemben ott virított előttem 2 elrettentő pl.Tudom mások számára unaloműzésnek tűnik 55kg-ról 50-re akarni fogyni (ide tartozik a férjem is) csak kell,h időről időre megmutassam,h márpedig meg tudom csinálni!!!Mert ez akárki akármit mond,nehezebb,mint mondjuk anyának lenne 120-ról 115-re fogyni...(Jó érzés volt megmutatni,h nem kell pl egy terhesség alatt 30-at hízni,és úgyis lehet 4,26kg-s babát szülni...ez ugyanolyan jó érzés lesz)...ezért rossz,ha azt érzem,h valaki ki akarja fogni a szelet a vitorlámból. :)

2010. jún. 21. 07:23
 34/38 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek,mintha én írtam volna,az én anyukám is túlsúlyos,ő a terhessége után kapott hormonális betegséget,felborult a hormonháztartása.Volt olyan hogy 150 kg volt,de ő kitartó volt,most 90 kg.:)

Én megmondom őszintén nem félek az elhízástól,mert ha rendszeresen sportolok,és odafigyelek az ételre,nem lehet baj.

Szerintem téged is mindenki megért,csak a diéta választásod nem megfelelő.De hát látod...valakinek meg bejön...bár itt nem ez volt a vita tárgya,hanem az egészség.Mivel anyukám ennyire túlsúlyos volt,nagyon sokat voltunk ez ügyben dokinál,ezért van sajnos tapasztalatom.A dietetikus elmondta mit miért,hogyan és mit miért ne :)Teljesen képben vagyok :)

2010. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

óóó,hát nálunk nem egy orvos van a családban,úgyhogy anya el van látva tanácsokkal,cseszegetésekkel...dehát ő "OKOS" :S...a múltkor begyulladt neki egy visszér,és nem mondta,csak akkor láttam,amikor hazautaztunk...ha láttál már olyat,akkor tudod,h az mivel jár,ha kifakad akkor milyen és az már szebb nem,csak csúnyább lesz,amíg él...hát neki konkrétan ott össze is húzódott...akkor asszem nem a legfinomabb stílusomban közölte vele,h húzás van orvoshoz,mert ha ő nem is de én azért szeretném,ha megérné az unokája lagziját...de beszélj neki bot nélkül...sztem inkább apát ijesztettem meg,és úgy jutottak el...Az ő felfogásuk szerint jár eleget orvoshoz (reuma,belgyógyászat),az,h még dietetikushoz is menjen már luxus kategória.Az utóbbi idő ba.....tása hatására lette a kenyeret,és 5 után nem eszik...-10kg,dehát valahol el kell kezdeni.

Ebből csak azt akartam kihozni,h gratulálok anyukádhoz,és ahhoz amit elért,és örülj,h vele szót lehet érteni...

2010. jún. 21. 09:41
 36/38 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom,met jobb neki így nem lesz.:( (ismerem a visszért sajnos)Nem ismerem az anyukádat,de valamivel kell rá hatni.Ha mással nem,zsarolással.Nekünk az mindig bejött.Muszáj.
2010. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Igen,ez az egyik,a másik,h apát uszítom rá,a harmadik,h (mivel én készítem a ruháit),amikor talákozunk mindig megjegyzem,h látszik a ruháin,h megint ment le egy kicsi (ami igaz is),így legalább elértük azt a kicsit,ahol most tartunk.De már csodában nem reménykedem,pedig sztem nem kellene nagy logika hozzá,h egy fájós lábon azzal nem keveset lehet segíteni,ha nem kell ennyit cipelnie.Ez van.A konokság nálunk családi vonás...Fejjel megyünk a falnak,mert nem hisszük el,h a miénk is betörhet.
2010. jún. 21. 11:03
 38/38 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látod,és szerintem jól is csinálod.Előbb-utóbb sikere lesz.:)
2010. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!