Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon milyen...

Szénhidrát napon milyen korlátokat érdemes felállítani, h azért ne szaladjon el velük a ló!?!? Sántít nekem ez a süti-torta evés.

Figyelt kérdés
Mit érdemes reggelire,ill. vacsorára,és étkezések között?
2010. jún. 16. 07:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Ja és 29 évesen engem már más zavarna...:D
2010. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
2010. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Na,gondoltam,h így fogsz reagálni,és,h gyümölcsnapon stilszerű legyek:Mivan savanyú a szőlő??? :) :) :)

Nem tehetek róla,h te előítéletekkel ülsz a gép elé és olvasod azokat a dolgokat amik nem is érdekelnek.Szted muszáj lenne szörnyen túlsúlyosnak lennem igaz?És mivel te így gondolod,már nem is lehet másképp!!!

De tudod,mit?Ezt most bóknak veszem!!!...azt hiszem nem haladok rossz úton,ha így reagáltál.

És az,h téged mi foglakoztatott 29 évesen,nos,azt hiszem az már végképp a múlt század titka marad...ne szomorkodj,nem volt az olyan régen. :)Puszi,szép napot!

2010. jún. 17. 13:21
 14/38 A kérdező kommentje:

Csakhogy összegezzem:Normál súlyú vagyok,mindennap sportolok,feltettem egy kérdést,mert érdekel mit mondanak azok,akik értenek hozzá.Erre jöttél te ,és belém kötöttél.Nem értesz hozzá,nem is érdekel,butának tartasz,mégis itt múlatod a drága idődet...

Ja és a férjem, ha idejön,ő általában vmi férfiasabb témában olvasgat,nem a fogyis kérdések között,és végképp nem írogatunk egymás véleményének megerősítésére.

Dehát ti vagytok a normálisak!!!Hát hogyne... :)

2010. jún. 17. 13:28
 15/38 anonim ***** válasza:

Annyira félre értettél...tényleg nagyon.Volt egy mondatom,elmondtam a véleményemet,2.hsz.Nézz utána,te,hogyan válaszoltál.Megnézted?Na akkor ki kötött kibe?Mint már írtam jó szándékkal tettem,azt hogy te hogyan reagáltad le,téged minősít.Nem érdekel a súlyod,nem érdekelsz te sem én csak a 2.hsz-emmel jeleztem mit gondolok a dologról.Az már más hogy utána még írtam a bunkó stílusodra,az már régen nem erről szólt.


Nincs igazad,értek ehhez a dologhoz.Jobban,mint te,hidd el.Nincsenek előítéleteim,segíteni akartam.Más kérdés,hogy megbunkósodtam a hsz-ed után.Ha szépen normálisan megkérdezted volna,hogy miért gondolom így,nem itt tartanánk.Nem mondtam,hogy túlsúlyos vagy,ráakartalak vezetni,hogy ne is legyél az.

Azt meg mellékesen megjegyzem,nem vagyok 29 :)

Gondolkozz el rajta,miért nem kaptál a kérdésedre normális hsz-t még.És remélem a linket azért elolvasod.

Kívánom,hogy érd el a célod,hogy olyan legyél,mint szeretnéd,csak ne úgy hogy rámenjen az egészséged.Egészséget Neked is és a Babádnak is.

Üdv:Éva


Megy ez normálisan is :)

2010. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Volt egy kérdésem...megnézted?

Volt egy válaszod (állítólag a 2.hsz.)...megnézted?

A válaszod válasz a kérdésemre?Vagy csak egy "off"?Na akkor szted a saját kérdésemnél nincs jogom azt kérni,h hagyjon már az,aki nem akar rá válaszolni?

Nem gondolom,h bunkók lettünk volna...engem szórakoztatott...szinte sajnálom,h vége! :)

Na mindegy!

Köszönöm a normális hangú hozzászólást,még akkor is ha valószínűleg mi soha nem értenénk ebben egyet!

És most valóban...szép napot!

2010. jún. 17. 17:13
 17/38 A kérdező kommentje:
...üdv: Zsuzsa
2010. jún. 17. 17:14
 18/38 anonim ***** válasza:

Engem is szórakoztatott :) Mert bár lehet nem hiszed,full egyformák vagyunk ilyen téren.Én sem hagyom magam és én is beszólok bárkinek :)

Valóban nem a kérdésdre válaszoltam(De pepótolom.A 90 napos diétában 1 szelet étcsoki van megengedve és 2 szelet süti.Nem vacsora mellett,hanem vacsora helyet.Ezen a napon megvan engedve a péksütemény is.Étkezések között nem kell enni.Ha nem bírod egy-egy apró pogácsát javasolnék.)Csak tényleg azt gondolom,hogy ennél sokkal jobb diéták vannak.És még mindig tartom magam ahhoz,hogy segíteni akartam és csak egy regem van:)

Ja és bocs a korod miatt:)

Ui:szimpatikus vagy amúgy :D

2010. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Egyébként van jogod kérni...kérni...de hogyan?:D
2010. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Na jó,ezt most aláírom!...csak vannak itt érdekes emberek,és nehogy már nekem is beszóljanak! :D :D :D

És a szénhirdát napra visszatérve,én sem ugrottam bele egyik percről a másikra a 90 naposba,utánna olvastam amit találtam,mert szeretem tudni,h mit csinálok(mikor kiírták olvastam amit linkeltél is),szóval hülyének sem érzem magam,(szültem egy 4,26kg kisfiút úgy,h 13kg szedtem fel,és csak tovitát szedtem mást nem (szal nem vitaminokkal),és szoptattam 22 hónapig,belefogytam 49kg-ra...most van rajtam 3-4 kg felesleg,amit az utolsó egy évben szedtem fel,attól szeretnék megszabadulni.

)és magamra nézve ezt tartom betarthatónak.Eddig sem ettem ki a hűtőt unalmamban.Nem fogom halálra éhezteni magam,mert egy 3 és fél évessel azért toppon kell lenni,és nem fogok sütit sem enni diéta alatt hiába engedi meg bárki/bármi.

Értem is ,h te mit mondasz,csak te meg azt értsd meg,h én sem vagyok olyan aki papírforma szerint kezd el csinálni vmit akkor is,ha 5.napra rá van írva,h nyers tojás héjjában. :)

Jó igazodni vmihez,amihez (és tudom,h most forgatod a szemed :) )rajtam kívül még 1000 igazodnak sikerrel.

Ez még mindig okosabban hangzik,mint a hashajtó,hánytatás,vagy mondjuk egy levesdiéta.Itt 4 naponta még mindig hozzájutok ahhoz amit szeretek.(husi,krumpli,kenyér,és egy kis csoki...bár itt jegyzem meg,h ha lenne egyoldalú csokidiéta,és csak 1 vki jelezné,h neki bejött,én tuti ráállnék...csak vicceltem :) )

Szal egyszerűen csak belebotlottam ebbe a süti/torta kérdésbe és tudni szerettem volna,h ki mit gondol.

Tényleg bocs,ha itt-ott túllőttem a célon. :)

Nah,ez most elég sok lett... :)

2010. jún. 17. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!